Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek elmenjek így...

Szerintetek elmenjek így bukarestbe? (többit lent)

Figyelt kérdés

sziasztok,a véleményetek érdekelne,hogy az októberi román-Magyar focimeccsre el menjek-e vonattal egyedül 15 évesen,szüleim megengedik nagy nehezen,csak 1 az hogy nem tudom át engednek-e mivel nincs kisérőm 2 pedig hogy általába balhé szokott lenni,Fradista vagyok elég régóta szóval volt részem már ezekbe de nem nagyon van kapcsolatom a Hooligánokkal,szóval aki volt vagy egy kicsit jártas kiváncsi lennék a véleményére!

Köszi a válaszokat:))



2014. ápr. 22. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
még nem voltam, de hallottam ismerőseimtől hírét, és egyedül inkább ne menj ki, próbálj, ha lehet idősebb útitársat fogni
2014. ápr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Öcsém én ezt sem hiszem el, hogy a szüleid belementek. Ők nem néznek híreket. Egyik ismerősöm a múltkorin kint volt mondta, hogy a rendőrök még őket is megcsapdosták. Egyedül ki ne indulj!
2014. ápr. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha ez a kérdés felmerül benned és egy kicsit is félsz akkor ne menj. Én is mentem volna szívesen a hangulat miatt, de inkább meggondoltam magam. Én is Fradista vagyok, szoktam járni meccsekre a B-Középbe, ismerek néhány tényleg idióta állatot onnan. Ők voltak tavaly, mesélték, hogy amint beértek román részre a románok téglákkal, molotov koktélokkal várták őket, azzal dobálták a vonatot amivel mentek, felakarták gyújtani. Jól összeverekedtek ott velük, majd utána a rendőrök is megverték őket ( igaz találtak náluk egy csomó pirotechnikai eszközt ). A stadionon belül is elszabadultak az indulatok. Győzködtek engem, hogy menjek mert nagyon jó, a balhétól és a vereségtől függetlenül fenomenális hangulat volt végig. Mondták, hogy nagyszerű volt azt látni, hogy fradista az újpestivel, a debreceni a nyíregyházival egy zászló alatt mentek be a stadionba és szurkoltak. Ezt el is hiszem, de nekem ez a balhé nem hiányzik:) Oké, hogy eljárok Fradi meccsekre úgymond a "keménymagba", de ez azért már egy sokkal komolyabb szint. 24 éves vagyok, életembe nem verekedtem, fáj a szívem miatta mert a hangulat miatt mennék, de bevallom én amiket hallottam, azok után nem merek elmenni. Főleg nem ismerős nélkül...Mondjuk abszolút nem is értem a szüleid, hogy ennyi idősen, hogy tudták azt mondani, hogy mehetsz.
2014. ápr. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat majd meglátjuk remélem találok utitársat,azért engedték mert nagyon akartam,meg ahhoz kepest hogy 15 éves "taknyos" vagyok,eleg sok balhéba benne voltam:D
2014. ápr. 22. 22:38
 5/5 Eszzsee válasza:

Szerintem mindenféleképp menj el! Én voltam a tavajin is és felejthetetlen élmény! Biztos vagyok benne h nem leszel egyedül! A vonaton családias volt a hangulat! :) /de tényleg/

Ha érdekel kicsit is a szurkolói hangulat akkor ez a tura mindennél többet ér!!! amúgy meg van még addig több mint 5 hónap,biztos találsz társat!

2014. ápr. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!