Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek szégyen, hogy nem...

Szerintetek szégyen, hogy nem szeretem, unom nézni és nem tudok focizni? (13/f)

Figyelt kérdés
Többször is próbáltam, de egyszerűen nem tudom megszeretni...apu régen játszott főiskolán focicsapatba, de én nem szeretem a focit, de annál inkább szeretem az autókat,autóversenyt...(tudom ízlés kérdése, de csak kíváncsi vagyok a véleményetekre) :) szép napot!

2014. ápr. 14. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne szégyen? Téged ez nem érdekel, más sport viszont igen, nem vagy egydül.
2014. ápr. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%

Az magába szerintem egy férfitől/fiútól hatalmas szégyen,ha nem szeret egy sportot sem.Legyen az küzdősport,labdajáték,testépítés,vizisport akármi..

Az,ha nem szereted a focit,abba semmi szégyellni való nincs.Speciel én imádom,de kinek mi :)

Neked is szép napot.

2014. ápr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2014. ápr. 14. 15:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is szakasztott ilyen voltam, (attól eltekintve, hogy ki nem állhatom a benzinpöfögtetős sportokat, sokkal inkább a cselgáncs érdekelt). Most 55 vagyok, és nem emlékszem, hogy bármikor valamilyen hátrányt szenvedtem volna emiatt.
2014. ápr. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én se vagyok oda érte, és még élek :D
2014. ápr. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
a férfiak általában vagy focib*zik vagy benzinfejűek, én is inkább az utóbbihoz tartozok, bármi jöhet, ami verdákkal kapcsolatos. ezér is tanulok szerelőnek, sokkal jobban élvezem, mint hogy egy labda után rohangáljak felalá. nézni se szerettem soha a focit, baromi unalmas, a vb is csak egy ürügy a sörözésre
2014. jún. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!