Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Csak én látom így, vagy...

Csak én látom így, vagy szerintetek is jelentősen romlott a magyar labdarúgó bajnokság színvonala az utóbbi 5-10 évben?

Figyelt kérdés

Régebben sem volt világszínvonalú, ezt tudom. De szerettem NBI-es meccseket nézni, néha NBII-est is, sokszor ki is jártam meccsekre. De élvezetes volt.

Most pár évig nem követtem a foci világát, csak most, pár hónapja kezdtem el újra nézni, de úgy látom, hogy ez a szint, amit megütnek, jóval alulmúlja az 5-10 évvel ezelőtti NBI színvonalát is.

Szerintetek is így van ez, vagy csak a nosztalgia miatt érzem úgy, hogy a régebbi meccsek jobbak voltak?


2014. márc. 27. 00:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Régebben nem estünk ki az európai kupák első két fordulójában.

Szalai is megmondta: az edzőképzés egy kalap kaki.

2014. márc. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Na meg az, hogy mindenféle szerencsétlent, legyen az akár magyar, akár külföldi, odaengednek edzősködni, olyat is, akiről lerí, hogy még egy gombfoci-csapatot sem tudna rendesen irányítani.

Egyébként 10-15 éve sem jeleskedtünk a nemzetközi porondon, egy-két szerencsésen megnyert BL-selejtezőt leszámítva nemzetközi eredmény akkor sem volt semmi. De mondjuk az NB1 legalább nézhető volt. Oké, most a Győr-MTK egész jó volt, de idén talán az egyetlen nézhető magyar meccs volt.

2014. márc. 29. 01:59
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem nem a magyar foci fejlődött vissza, hanem a többi nőtt fölénk

5-10-15 éve teljesen más (jó nem teljesen, de igen más) focit játszottak, ahol se a játékosok, sem az edzők nem voltak a mai viszonyoknak kitéve


az érzés meg inkább nosztalgia lehet; tudjuk, így utólag a menzás ebédek is de finomak voltak :DD


bár abban is benne lehet, hogy ma már tényleg más focit játszanak, mint 10 éve

2014. márc. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!