Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogy gyakorolhat egy hátvéd...

Hogy gyakorolhat egy hátvéd otthon egyedül? (foci)

Figyelt kérdés
Hátvéd vagyok fociban, nem komoly szinten, csak az osztálycsapatban. Április közepén lesz egy iskolai bajnokság, de addig is jól kell játszanom, hogy a kezdőcsapatban maradjak. Egyébként 40X20 méteres pályán játszunk, 6+1-es csapatokkal. Hogy gyakorolhatnék otthon egyedül? Hely van, labda is.

2014. márc. 25. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyedül szerelést nem nagyon tudod, de az előre íveléseket, indításokat igen. Tegyél le valamit 20-30 m-re és próbáld odaívelni a labdát. Meg persze fuss sokat.
2014. márc. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 joskagyerek333 válasza:
Hát igen én is legtöbbet a futásra fektetnék...mint az előző kommentelő írta(az a legfontosabb)...mondjuk személy szerint utálom a focit,de én is sportolok és tudom.
2014. márc. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!