Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Egyszerűen nem bírok gólt...

Egyszerűen nem bírok gólt szerezni, mit tegyek?!

Figyelt kérdés
Focicsapatban játszom, 16 éves vagyok és elég jól focizom (mondhatni), eddig szinte minden meccsen szereztem gólt. De az utóbbi pár meccsen nem jött össze, se a cselek, se semmi. Mintha elvesztettem volna az önbizalmamat, mit tegyek? :(

2014. márc. 24. 18:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy jobbszélső vagyok de néha csatár.
2014. márc. 24. 18:34
 2/4 anonim válasza:

Valamit félreértettél...

Önbizalmadat akkor veszted el, ha már nem mersz megcsinálni cselt, mert hát 'úgyis elrontanám', 'balek vagyok', 'felesleges, majd a többiek' és a többi szokásos szöveg jönne.

Hirtelen szerelmet vagy családi problémát mondanék.

Esetleg iskolában nem történt/történik valami ami felzaklat?

Vagy lehet egyszerűen nem vagy formában. :)

2014. márc. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem történt semmi különös, azt leszámítva, hogy egy lánnyal találkozgatok és alakul köztünk "a dolog". de emiatt nem hiszem, hogy így leamortizálódnék. és igen már az önbizalmamat is kezdem elveszteni..
2014. márc. 24. 19:43
 4/4 anonim válasza:

Valószínűleg a lány lesz az.:)

Meg kell tanulnod ketté választani a kettőt, mint a profik.

2014. márc. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!