Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a különbség az "Összesített...

Mi a különbség az "Összesített gólok" és "Gólok száma (goal line) " között (bet365)?

Figyelt kérdés
Az MU-Olympiakos meccsnél, előbbinél 1.85 a szorzó, míg utóbbinál 1.925.

2014. márc. 19. 12:09
 1/3 hookuszpook ***** válasza:

Jó lett volna tudni, hogy a fogadástípusokon belül pontosan mennyi gólra vonatkoztak ezek az oddsok.

Az összesített góloknál arra kell tippelni, hogy X gólnál több vagy kevesebb lesz. Ez két esélyes fogadástípus. (Néha három, de az itt most nem számít.)

A Gólok száma (Mérkőzés gólszáma) pontosabb tippelésre vonatkozik. X-nél kevesebb, X vagy Y, illetve Y-nál több gól fog születni. Ez legalább 3 esélyes fogadástípus.

Létezik olyan szituáció, amikor a kettő ugyanaz (pl. X-nél kevesebb), viszont mivel a második esetben több lehetőségből kell választani, ezért a szorzó mégis eltérhet.

Nagy eséllyel ez az oka, de ahogy az elején írtam, csak a töredék információk alapján próbáltam meg kitalálni a pontos helyzetet.

2014. márc. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azóta már megváltoztak az oddsok, de amikor kiírtam a kérdést, mindkét fogadási típusra azonos számú gól felett/alatt kétesélyes fogadás volt meghatározva (rem. érthetően írtam le :D). Gyakorlatilag csak a szorzók különböztek. Ezért sem értem, hogy mi lett volna akkor, ha ugyanarra fogadtam volna, csak kicsivel nagyobb szorzón.
2014. márc. 19. 19:58
 3/3 hookuszpook ***** válasza:
Mindig az a szorzó érvényes, amelyik a fogadószelvényen szerepel abban a pillanatban, amikor rögzíted a fogadást.
2014. márc. 20. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!