Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért poénkodnak már egy hete...

Miért poénkodnak már egy hete a múlt heti Fradi-ETO meccsen?

Figyelt kérdés
Nem láttam a meccset, de Facebookon mindenki a mezeken poénkodik. Elmondaná valaki, hogy konkrétan mi volt?
2014. márc. 7. 23:01
 1/6 anonim válasza:
24%

Győri ETO-s srácnak a szíve dobog,

Ha a piros-fehér zászló az égen lobog.

Bajnok lesz újra az aranycsapat,

Mocskos fradi, sz*pd le magad!

2014. márc. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Úgy ítélték meg a játékvezetők már a meccs kezdete után, hogy a két csapat meze nagyon hasonló egymáshoz, könnyen össze lehet téveszteni, ezért a félidőben az FTC játékosai mezt cseréltek. Viszont ennek színe megegyezett a győri kapus mezszínével, ezért neki is mezt kellett cserélnie. Ám ez ő nem tette, inkább felvett egy kék mellényt.


Egyszóval röhej kategória. Még jó, hogy a bíróknak nem kellett mezt cserélniük.

2014. márc. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2: köszönöm a választ, így már értem! Hát mit ne mondjak, ez tényleg már a kabaré kategória.


#1: az ETO mióta piros-fehér? :D

2014. márc. 8. 21:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Piros-fehér zászló?Jó képbe vagy!muhaha

A Etonak kellett volna vinnie a váltómezt,mert vendég volt .A bíró félidőben cseréltette le(az első félidőben miért nem zavarta?).Itt egy videó róla: [link]

2014. márc. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A zászlós válasz persze az első válaszolónak ment.Aranycsapat nagy a,mert tulajdonnév ,és sosem volt bajnok,lévén,mert válogatott.
2014. márc. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nekem csak két dolog jutott eszembe ennek kapcsán:

Régebben is megesett, hogy a két zöld-fehér alakulat hasonló mezben találkozott egymással. Tévénézőként az elején tényleg zavaró volt, de 10 perc után meg lehetett szokni.

A másik, hogy külföldön, és itt nem csak a nyugatot értem, meg tudják csinálni azt, hogy teljesen különböző színben mennek ki a pályára a csapatok. Sokhelyütt a csapat neve mellett ki is teszik, hogy milyen alapszínben játszik. Ez idehaza miért okozna nehézséget? Értem én, hogy megvannak a tradícionális színek, de ha mondjuk a Barcelonának nem esik nehezére másabb mezben játszani, akkor idehaza ezeknek a t*ketleneknek miért?

2014. márc. 21. 12:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!