Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek hányadik helyen...

Szerintetek hányadik helyen végez a Magyar válogatott a 2016-os eb-selejtező csoportban?

Figyelt kérdés

Én úgy látom, hogy ez egy nagyon kiegyenlített csoport. Talán Görögország és a Feröer-szigetek kilógnak egy kicsit, de Románia, Magyarország, Finnország és Észak-Írország közel azonos szintű futballra képes. Gyakorlatilag mindenki verhető, de mindenkitől ki is lehet kapni. Na most egy jó magyar válogatott azért szerintem ki tud harcolni egy 3., netán egy 2. helyet, szerintem. Bár azért a Feröer-szigetek ellen idegenben nagyon nehéz lesz nyerni, és ha ott nem nyerünk, akkor gyakorlatilag annyi... Az Észak-Írek papíron gyengék, de 1-1 meccsen okozhatnak meglepetéseket. (Pl. a 2014-es VB-selejtezőkön: Portugália-Észak-Írország 1-1, Észak-Írország-Oroszország 1-0) Igaz, Azerbajdzsántól és Luxemburgtól idegenben kikaptak, a hazai meccseken pedig döntetlent játszottak...

Szóval elég kétarcú. Ti hogy látjátok? (Kérek mindenkit hogy most ne fikázza a Magyar válogatottat a múltbéli eseményekre utalva, hanem most a jövő tényeiről és esélyekről beszélgessünk. Köszönöm!)


2014. márc. 4. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:
A románok picit jobbak nálunk a finneknél és északíreknél picit jobbak vagyunk 1-5 hely közt bárhol végezhetünk,de reálisan a 3. hely lehet talán a miénk,amivel meg is elégednék ha harcban lennénk a 2.helyért is.
2014. márc. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 farkas istvan válasza:
Joestet, kedves ,,sorstarsak,,! A csoport, sajnos, nekunk nem kedvezo - de talan a harmadik helyet ,,kierdemeljuk,,! Csak egy kicsit batrabban, harcosabban kell felfogni az egeszet!
2014. márc. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!