Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogy tudnék megtanulni 14...

Hogy tudnék megtanulni 14 évesen focizni ha semmi alappal nem rendelkezem? (többi lent)

Figyelt kérdés
14 évesen egyáltalán nem tudok focizni és ez nagyon zavar. Meg szeretnék annyira tanulni minél előbb hogy tesi órán vagy csak úgy lemehessek focizni. Egyesületbe nem mehetek mert nem fogok beállni a 8 évesek közé. 16. kerületbe lakom ahol nincs sok pálya se. Mit tudnék tenni?

2014. febr. 20. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt egy videó: http://www.youtube.com/watch?v=6slPQ2FaSCY


Ha valami kérdésed van írj és válaszolok.

2014. febr. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kovpet ***** válasza:
Csinálod és lassan belejössz. Más út nincs.
2014. febr. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is ebben e helyzetben voltam és nem volt bátyám/apám , aki tanítson.

Mondjuk én már 11 éves koromtól kezdtem úgy 17 éves koromra egész jól megtanultam a "csinálod és majd megy" módszerrel. Sok frusztráció jár vele!


Ha van valami barátod, aki tud játszani és nagyjából ismeri a taktikát és hajlandó heti 1-2 órában foglalkozni veled, az sokat gyorsítana a folyamaton!

Ha közel lakunk egymáshoz én tudok segíteni ha más nincs.

2014. febr. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó az a film is, amit feltett az 1. hozzászóló!
2014. febr. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!