Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tudnátok linkelni profi...

Tudnátok linkelni profi ping-pong ütőket?

Figyelt kérdés

Valahogy az ütőkhöz nem értek.

És mindig látok pontozást:

pl 80Célzóképesség: 80Ellenőrzés (kontroll): 70

Hányastól jó ez? Profiknak kb milyen van?


2014. febr. 17. 20:54
 1/3 A kérdező kommentje:

Ezekre gondoltam: [link]


[link]



[link]


[link]

2014. febr. 17. 20:58
 2/3 anonim válasza:

Ez attól is függ, hogy mennyit szeretnél erre rászánni.

Ha sportszerűen ping pongozol, akkor megéri egy jobb ütőt venned, de ha csak hobbi szinten vagy, akkor szertinem elég egy olcsóbb is. A butterfly egy nagyon jó márka, remek ütőfákat gyárt, de amit linkeltél, az pont nem a legjobb. Nem feltétlenül az a jó, ami a legdrágább.

2014. aug. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Amiket linkeltél, azok közül talán a Joola ami tényleg jó. Én a butterfly ütőket nagyon szeretem, de tényleg nem az a legjobb ami a legdrágább. Tényleg kérdés az, hogy hobbi szinten, vagy versenyszerűen ping pongozol.

Ákár hobbiszinten, akár mesterszinten vagy én azánlom a DONIC ütőket. Nekem is ilyenem van. Ez egy nagyon jó márka, és a nagyon széles a választék. Vannak profi, és vannak ütők kezdőknek is. Ebből a márkából biztos megfogod találni a neked valót. Vannak 1.000 és 25.000ft-ért is. Minnél nagyobb a célzóképesség és a kontroll mellet a szám annál jobb. Viszont gyorsaságban nem feltétlnül a leggyorsabb a jobb, mert azt nehezebb irányítani és a játékban a legfontosabb hogy tudd kontrolálni az ütőt és a labdát.

2014. aug. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!