Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kézilabda elkezdése labdaérzék...

Jo'zsika kérdése:

Kézilabda elkezdése labdaérzék nélkül?

Figyelt kérdés
Szeretem volna elkezdeni boxolni ,de sok a roma (Salgótarjánban) ez mé oké is lenne csak 1 haverom se jön egyedül meg lusta vagyok elmenni. Most több haverom is kézilabázik hívtak is ,hogy menjek én is ,viszont nincsen labdaérzékem egyáltalán. Érdemes elkezdeni? Lehet valahogy ezt fejleszteni?

2014. febr. 16. 15:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez akkora hülyeség. Ha csak azért mész mert a haverok ott vannak annak nincsen sok értelme. Egyébként meg lehet változtatni a labdaérzkéden. Ha valóban szeretnék kézilabdázni, és szereted is csinálni akkor bármire képes lehetsz. De elsőnek is az elkapást kell gyakorolni, dobást-célozást és a pattogtatás. De amúgy meg ha valakinek nicnsen érzéke ezekhez az nehezen gyógyítható. Nekem szinte az egész osztály jár kézilabda edzésre, vagyis a lányok és ebből a 8 lányból 6 semmit se tud csinálni, csak eldboni. ennyi. Pedig a kézilabdában nem csak a támadáson van a hangsúly hanem a védekezésen!!
2015. jan. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!