Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Melyik AC Milan meccsre...

Melyik AC Milan meccsre vegyek jegyet?

Figyelt kérdés

Egy kis segítséget szeretnék kérni Tőletek. Milan meccsre szetetnék jegyet venni a páromnak, de valami "jobb félére". Nem tudom melyik csapat erős és melyik gyengécskébb, éppen ezért kérnék tanácsot. A következők jöhetnek számításba: AS Roma, Chievo, Napoli, Lazio Roma, Catania, Fiorentina.

Előre is köszi a segítséget!


2009. dec. 9. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:

fiorentinára. Jó meccsnek ígérkezik, főleg hogy Alberto Gilardino nem olyan rég Milan játékos volt. (még szóba jöhet a Roma, a Lazio, és a Napoli) a többi csapat gyengécskébb de gondolom több gól is lesz =)


üdv.: egy inter szurkoló haha

2009. dec. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! További jó szurkolást.
2009. dec. 9. 14:13
 3/8 anonim ***** válasza:
A Milan-Roma mindig is nagy derbi volt Olaszországban =) Szóval a tabellán elfoglalt helytől függetlenül ez a meccs a legrangosabb. Tudás alapján jelenleg a Fiorentina jöhet szóba. Esetleg még a Lazio, ha a másik kettőre nem tudsz szerezni. De igazából szerintem még ha egy harmadosztályú csapat ellen vennél neki jegyet, annak is örülne, mert látja játszani a Milant, plusz Tőled kapja ajándékba, tehát ez csak megnöveli az értékét =)
2009. dec. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, sokat segítettetek!!!
2009. dec. 9. 15:43
 5/8 anonim ***** válasza:
A Rómára vegyél. Egy Milan-Roma meccs olyan mint a spagetti sajttal :D
2009. dec. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
FIORENTINA !!!!!!!!!! de jó lehet a Lazio és roma ellen is. bááár a legjobb lett volna INTER ellen .:D mondjuk én nem szeretem a romát Tottti hisztije kikészít. hajrá Juve
2009. dec. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem is kéne egy ilyen barátnő:P utsó voltam
2009. dec. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát köszi mindenkinek a tippeket!

Úgy látom tényleg szinte mindegy hogy melyik meccsre veszem a jegyet, örülni fog neki. Egyébként megnéztem a Milan szurkolói honlapját és láttam hogy januárban lesz az Inter-Milan meccs és nagyon valószínű hogy ez lesz a befutó, nagy mérkőzésnek ígérkezik.

2009. dec. 15. 12:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!