Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hány centiméterre lépjek a...

Hány centiméterre lépjek a labda mellé hogy a lehető legerősebbet rúgjam?

Figyelt kérdés

Tudom az erő nem minden de mégis hány centiméterre lépjek a labda mellé hogy a lehető legerősebbet rúgjam?

Kösz mindenkinek.......


2014. febr. 13. 15:57
 1/2 anonim válasza:
először is először ajánlatos megtanulni célozni, és csak utánna gyakorolni (hogy kell erősebbet) először is minél jobban hátra lendíted a lábad análé erőseb lesz a lövés, de amugy a lövés nem csak erőböl áll , én kivettem a könyvtárból egy focis könyvet és onnan néztem dolgokat, lövés,meg hol kell megrúgni a labdát hogy csavarodjon meg ilyenek, ez lábtól változó hogy (milyen lábas vagy :bal vagy jobb) meg az eggyensúly is számít tehát szerintem vegyél ki egy fociskönyvet a kt-ból vagy interneten nézz.
2014. febr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz......
2014. febr. 17. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!