Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek esélyes?

Szerintetek esélyes?

Figyelt kérdés

Aston Villa-West Ham D

Crystal Palace-West Brom D

Southapmtom-Stoke H

Sundeland-Hull H

Galatasaray-Eksit. H


Mi a véleményetek?



2014. febr. 3. 20:46
 1/5 Pocok453 válasza:
szerintem az első kettőt csak a félidei eredmény
2014. febr. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sunderland-Hull meccsel én vigyáznék, a Hull most jól beerősített a téli átigazolási szezonban.Amúgy az #1 válaszolóval egyet értek a Villa-West Ham meg a Palace-West Brom nálam is inkább félidő D.
2014. febr. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

és az mit jelent a szelvényen hogy pl. most csak kitalálok egy nevet.....x-y0-1,2-3,4vtg?

Hogy ha a meccsen csak 1 gól van akkor bukta vagy 4? nem értem

2014. febr. 4. 15:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugyebár van olyan fogadás hogy egy adott meccsen, 0-1, 2 vagy 3, illetve 4 vagy több gól lesz.Ha te azt teszed meg hogy 0 vagy 1 gól lesz akkor H-ra húzol, ha 2-3 gólra teszed akkor D-re, ha 4 vagy több gól akkor pedig V-t kell beikszelned.Ha te mondjuk H-t húztál ennél a fogadásnál tehát 0 vagy 1 gólra tettél akkor úgy lesz bukó ha több mint egy gól születik.Ha 2-3 gólra fogadtál és ugyebár D-t ikszeltél be akkor 2 vagy 3 gól lehet az adott meccsen.Ha V-re ikszeltél akkor értelemszerűen minimum 4 gól kell neked az adott meccsre.Remélem érthetően írtam le.


Egyébként a Villa-West Ham és a Palace-West Brom meccsre így jobban meggondolva nem csak a félidő D lehet a jó hanem mondjuk 2,5 vagy 3,5 gól alá de persze ilyenekre csak neten fogadhatsz.Néha van mixen is olyan hogy 2,5 gól alá/fölé fogadás de általában csak a nagyobb meccseknél, vagy BL mérkőzéseknél.


#2. válaszoló voltam.

2014. febr. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
és ha kombid rakok akkor játszhatok 100Ft-al??
2014. febr. 5. 17:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!