Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hol tudnék röpizni?

Hol tudnék röpizni?

Figyelt kérdés

néztem neten sok helyen, hogy hol vannak röplabda edzések, de tanácstalan vagyok. tud valaki csapatot vagy egyesületet vagy bármit Budapesten, ahova be lehet csatlakozni úgy is, hogy 16 éves vagyok és kezdő csapatba mennék? (sose edzettem rendesen edzővel, csak a suliban játszottam...nyitásban, illetve kosárérintésben jó vagyok, alkarérintésben viszont nem, ezért akarok kezdőbe menni)

előre is köszönöm a választ! :)



2014. jan. 25. 22:58
 1/3 Cseri Bogáta ***** válasza:

Először is az attól függ, hogy hol laksz. Én a lakóhelyedhez legközelebbi edzéslehetőséget ajánlanám, hogy ne az utazással teljen a sok időd! Szóval írdd meg hogy hol laksz, és megmondom, hogy hova menj edzeni!

UTE, Vasas, MTK, Palota, meg ilyenek...

2014. jan. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Dunaharasztin élek és Pesterzsébeten járok suliba (tehát az még jó lenne)
2014. jan. 26. 17:29
 3/3 anonim válasza:
Gyere a Runkilba:) pesten van heti 4edzesre is jarhatsz:) en is oda jarok ha akarsz meg valamit tudni rola irj:)
2014. febr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!