Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért nem játszok a kosármeccsen?

Miért nem játszok a kosármeccsen?

Figyelt kérdés
8. éve kosárlabdázok elég jó csapatban, "kadett A" korosztályban (U16) minden csapattársammal jóban vagyok és az edzővel is. Jól játszok edzésen, magas vagyok, amikor néha játszunk kb. én dobom a legtöbb pontot. Az idei szezon második meccsén 28 pontot dobtam, 27 perc játék alatt. Mégis a többi meccsen nagyjából 10 percet, vagy kevesebbet játszok, ráadásul 2-3 perces intervallumokban, bele se tudok lendülni a játékba, így alig dobok pontot. Felküld mondjuk egy negyed utolsó pár percére, és a következő negyedre már le is hoz. A kispadról buzdítok mindenkit, tanácsokat adok (mert a csapat egyik legidősebbje vagyok és tisztelnek a társaim), mindig sportszerűen viselkedem. Mit kéne tennem, hogy játszhassak végre egyszer újra mondjuk egy negyedet végig?

2014. jan. 23. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Védekezés, csapatjáték? Amikor fenn vagy, nem érzed úgy, hogy a csapattársaid kimaradnak a játékból, vagy hogy nem nő a két csapat közt a különbség? Sok elvállalt dobás, nem helyzetben elengedett labda?

Ha ezek egyikét sem érzed (és a társaid sem látják ezt!!!), akkor ülj le az edzővel, és beszéld át a dolgot :)

Sok sikert :)

2014. jan. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Semmi ilyenről nincs szó, néha talán még túl önzetlen is vagyok. Meg tényleg 2-3 perc alatt semmit nem tudok csinálni, bele se tudok lendülni a játékba. Aztán lehoz, és később újabb 2-3 percre visszaküld. Lehet, hogy az edzésmunkámmal van baj? Szerintem akkor beszélek az edzővel, és megkérdezem tőle.
2014. jan. 23. 20:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha jóban vagy vele, és jól játszol, akkor mindenképp ez a megoldás. A lényeg, hogy ott se legyél követelőző, feldúlt, udvariasan kérdezd meg, hogy miért van ez. Biztos meg tudtok egyezni. Biztos elmondja az okát, ha nincs különösebb oka, akkor meg remélhetőleg ad majd perceket. :)
2014. jan. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 aki2014 válasza:
Melyik csapatban játszol? küldd el priviben:)
2014. jan. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én 4 hónapja kosarazom és kezdő vagyok xd csak az segit ha beszélsz az edzővel
2014. máj. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!