Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A valogatott kezilabda jatekos...

A valogatott kezilabda jatekosok tovabbra is egy csapat maradnak a dontok utan vagy mindenki szetvalik?

Figyelt kérdés
Ugyertem hogy pl itt a magyarok..ok egy csapat? Vagy mindenkinek van mar mas csapata amiben alapbol jatszik az EBn kivul? Vagy hogy van ez? Igazabol csak azert erdekel mert identol nezem csak es bar kiestunk de szivesen neznem oket tovabbra is egy csapatkent..foleg hogy azt sem tudom hogy alapbol ki hol jatszik

2014. jan. 22. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Természetesen mindenki megy vissza a saját klubjához, úgy mint fociban, vagy bármi más sportban. Majd a többi világeseményen, selejtezőn láthatod így együtt a fiúkat, remélhetőleg akkor már eredményesebben...
2014. jan. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom es iger,remeljuk.. Csak az a baj hogy pl Csaszi es Lekai egesz jok voltak egy csapatban es szivesen neztem volna meg meccseket ezzel a felallassal
2014. jan. 22. 20:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát igen, sajna csak a válogatottban láthatjuk együtt az összes srácunkat :)
2014. jan. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!