Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » (HELÓ) a sport-ban nem vagyok...

Jano1123 kérdése:

(HELÓ) a sport-ban nem vagyok annyira otthon azt (szeretném) megtudni hogy jelenleg kik a legjobb sportolok a kosárlabdába amerikai fociba kézilabdába stb. Köszi (? )

Figyelt kérdés

2014. jan. 17. 23:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Minden sportághoz lehetne szerintem jelenleg 15, 20-nál is több játékost mondani, mert iszonyat teljesítményre képesek a legfelsőbb profi ligák játékosai. Próbálok tényleg csak a legnagyobb korszakos zseniket, nagy jövőre váró srácokat mondani.


Kosár:

Jelenlegi legjobb Lebron James, Kevin Durant, még aktív, de már hanyatló nagy csillag Kobe Bryant, és néhány hatalmas potenciálú fiatal Paul George, Damian Lillard.


Amerikai foci:

Itt megint millió és egy ember ki lehetne emelni, posztok legjobbjait, stb, de általában mindig irányítók, elkapók, futók jönnek ki, mert ott van "látványos" eredmény.

Mindenképp ki kell emelnünk Peyton Manning-et, Tom Brady-t,Calvin Johnson mint elkapó, de Demaryius Thomas ugyancsak az egyik legjobb elkapóvá nőtte/nőheti ki magát, Adrian Peterson, mint running back.


Kézilabda:

Mikkel Hansen, Daniel Narcisse, Nagy Laci, Domagoj Duvnjak, Nikola Karabatic, Gudjon Valur Sigurosson

2014. jan. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon köszi
2014. jan. 18. 16:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!