Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit tegyek röplabda sérüléskor?

Mit tegyek röplabda sérüléskor?

Figyelt kérdés

Pár alkalommal voltam röplabda kezdő edzésen, csupán hobbi szinten jár mindenki.

Az edzés után azon kívül, hogy mindenem fáj, az alkarom csupa kék zöld, mint egy rossz narkósnak.


Mit lehet tenni, hogy ne sérüljek ennyit?

Lehet fejlődni, ha nem vagyok még elég ügyes?



2014. jan. 17. 13:07
 1/4 anonim válasza:
Teljesen normális, hisz kezdő vagy, még nem szokott hozzá a karod, idővel alkalmazkodik majd. És persze, hogy lehet fejlődni, ha kitartó vagy!
2014. jan. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Cseri Bogáta ***** válasza:

Ez nem sérülés, hanem még nincs eléggé megedződve az alkarod...tehát

-ha elég sokat röpizel magától is megszűnnek a kék zöld foltok

-ha nagyon zavar, lehet kapni röpis alkarvédőt és az tompítja az ütések okozta kellemetlenséget

-táplálkozz egészségesen, kevesebb cukor, kevesebb zsír és több vitamin zöldség gyümölcs és szabad levegőn való mozgás, ettől erősödnek az érfalak.

-minden edzéstől fejlődsz, nincs hiábavaló törekvés, nincs kárbaveszett erőfeszítés...csak légy kitartó és türelmes!

2014. jan. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Mivel még csak most kezdtem, így természetesnek vélem a foltokat, remélem ez hétről hétre jobb lesz.


Az étkezésre egyébként is odafigyelek pár éve.

2014. jan. 19. 09:56
 4/4 anonim válasza:
Amúgy tényleg, nem hittem, hogy lehetséges, de tényleg random elmúlik majd az alkarfájdalom. Viszont fontos, hogy az érintés helye korrekt legyen, sokszor annak a jele, hogy fáj, hogy rossz helyen ér hozzá a labda
2017. jún. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!