Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogy tudok bekerülni?

Hogy tudok bekerülni?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Van egy hülye kérdésem.97-es születésű vagyok és egy megye III-as csapatban játszom.Ha nagyon jól teljesítek(gólokat lövök,gólpasszok,stb), felhívhatom magamra NBI-es vagy II-es csapat figyelmét??



2014. jan. 16. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:

háááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááát...


igazából csak ha:

- láttak téged élőben játszani (több meccsen), és meggyőzted őket

- volt valaki, aki látott téged, és rábeszéli a csapatot (mondjuk megfigyelő; na ez az ami itthon kb nincs :D)

- beküldesz anyagot (videó, ajánlások, adatok, statok, stb) magadról egy adott csapatnak (ez meg csak akkor, ha tényleg olyan lehengerlően jó vagy, mert amúgy lehet csak jót nevetnek; bár, azt se tudom, ezeket mennyire nézik meg)

- gyors matekkal kiszámoltam, hogy 17 vagy/leszel... tehát még taláán vajmi kevés esélyed lehet is, ha van hivatalos toborzó az adott korosztályban


De ha mondjuk (főleg ez az utolsó pontnál szükséges) írsz az utánpótlás csapatuknak, hogy te xy vagy, és szívesen kipróbálnád magad (vagy járnál edzésre; azt, hogy U 17-ben még lehet-e csak úgy odamenni, és automatikusan járhatsz edzésre nem tudom, de volt olyan 15 éves ismerősöm aki simán elment az Újpest utánpótlás csapatába, csak annyi, hogy havi 7ezer volt talán a tagdíj)...


Tehát utánpótlásba még működhez ez a formula, hogy simán elmész oda edzésre járni (mint bármelyik csapathoz), csak fizetni kell a tagdíjat.



Ha ez a célod, ne add fel, mozgass minden követ, érdeklődj náluk is (mondom, főleg utánpótlás csapatnál), és veszteni nem vesztesz vele, hajrá

2014. jan. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi :)
2014. jan. 16. 22:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!