Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Rivaldo még mindig focizik,...

Rivaldo még mindig focizik, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Nem hittem a szememnek, mikor megláttam, hogy a legendás Rivaldo még mindig űzi a sportágat.
2013. dec. 22. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Megyek lebombázok 1 bázist war thunder-ben! Ez a véleményem!
2013. dec. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Had játsszon.

Giggsnél is csak 1 évvel idősebb.

2013. dec. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem én, de Rivaldo egy kimagaslóan nagy legenda, míg a United klasszisa, egy dolgozó, tehetséges, rutinos, világsztár, de számomra Rivaldo jóval nagyobb sztár, de nem vitatom az ő érdemeit sem, mert példamutató!
2013. dec. 22. 17:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmivel sem kevesebb Giggs mint Rivaldo.
2013. dec. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És azt tudtátok hogy Pelé visszajön a nyugdijból csak hogy játszhasson a vb-n?
2013. dec. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Giggs-et becsülöm, tisztelem, mert egy fantasztikus focista, és ahogy a képernyőn átjön egy fantasztikus ember is! Viszont nem akkora kimagasló sztár, mint Zidane, Ronaldinho, Messi, C. Ronaldo. Hogy ma már ennyire nagy tisztelet övezi, az többek között annak is köszönhető, hogy már ősidők óta a United-nél van, és becsülettel teszi a dolgát, na meg nyert ezt azt a csapattal. Ettől függetlenül nagy sztár!
2013. dec. 22. 19:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!