Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Vannak itt olyan emberek akik...

Bvseronaldoo999 kérdése:

Vannak itt olyan emberek akik Miskolciak 15 éves kb. és értenek ahhoz, hogy viszonylag jó kapust faragjon belőlem?

Figyelt kérdés

tavaly(13 évesen)és mivel későn kezdtem ezért gondjaim van egy pár alappal mint pl.:magas labda és nem lenne valaki rendes ember aki Miskolci 15 éves és tudna átadni némi tudást nekem.

Előre is köszönöm annak aki szívesen segítene!!!


2013. dec. 20. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyilván 15 éves, tapasztalt edzőre van szükséged.
2013. dec. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Senkit nem akarok elkeseríteni,de sem edző,sem akadémia,sem más nem segít azon,ha nem focistának születik az ember.

Vannak sportok amit lehet tanulni,de szerintem mindenbe kell egy kis plusz,ami az emberrel születik.

Bár nem tudom,hogy játszol,lehet nincs is nagy gond.

Ezért nagyon oda kell figyelni,milyen edzővel kezdesz!!!

Viszont az dicséretes,hogy mégis szeretnél játszani.

Láttam már olyan srácot,akinek nem sok köze volt a játékhoz,még testileg sem,de nagyon sok akarással,edzéssel mára már azt mondom,ahhoz képest elég jó.


Nehéz jó edzőt találni,ezért nagyon oda kell figyelni!Mert akárhogy nézzük,100ból,ha egy ért hozzá rendesen.

És ennek az a negatív vonzata,hogy vagy baromságokat fog,,tanítani",vagy olyan edzéseket csinál,aminek nincs értelme,vagy mindkettő egyszerre.

És ezzel tönkre teszi az elszántságot és esetleg az embert magát is.

2013. dec. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nekem csak annyi kéne h lenne esetleg egy 15 éves ember aki ért a kapussághoz és pár dolgot tudna esetleg tanítani Miskolcon
2013. dec. 22. 22:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!