Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Fizetett már valaki bundázott...

Fizetett már valaki bundázott meccsek tippjeiért?

Figyelt kérdés
Facebook-on vannak ilyen oldalak félidő-játékidő a legnépszerűbb. Szerintem lehúzás, de hátha valakinek van tapasztalata. Pl.: Max Bet 100%

2013. dec. 11. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
szted vki bűncselekményt, itt beakar nyilvánosan ismerni?
2013. dec. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy bizonyítható mi több mindenki azt mond (hazudik) amit akar. Én csak arra vagyok kíváncsi, hogy ez tényleg így megy vagy kamu az összes oldal.
2013. dec. 11. 12:50
 3/6 hookuszpook ***** válasza:

Ki az a hülye, aki elad bundázott meccset valami kis összegért és közben felhívja a figyelmet erre, ezáltal a sok fogadás miatt lemegy az odds, ahelyett hogy keresne inkább csendben sokat azzal hogy megjátsza?

Szerinted logikus?

2013. dec. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 hookuszpook ***** válasza:

Előző javítása:

"...bundázott meccset..." helyett "... bundázott meccs tippet..."

2013. dec. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Előbb fogadást tesz, aztán eladja...
2013. dec. 17. 18:13
 6/6 hookuszpook ***** válasza:

Annak is lehet rossz vége. Ha gyanúsan sok fogadás érkezik egy meccsre és az valóban nyerő is lesz, esélyes, hogy feltűnik valakinek, ezért elkezdenek nyomozni... lehet, hogy egy darabig nem kell fogadnia. Illetve nem tud, mert olyan helyre kerül.

De nem akarlak sem meggyőzni arról, hogy értelmetlenség és csak kamu, sem lebeszélni róla. Próbáld ki.

2013. dec. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!