Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tényleg "kiöregedtem" már?

Tényleg "kiöregedtem" már?

Figyelt kérdés
Január elején leszek 15 éves. Szintén január környékén el szeretnék kezdeni kézilabdázni. Anya szerint már késő ilyenkor elkezdeni, mert már 7-8 éves korom óta kéne. Nem élsportoló szeretnék lenni, de ha tényleg öreg vagyok már hozzá, akkor eszerint a legtöbb sporthoz már az vagyok.
2009. nov. 22. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha nem élsportoló akarsz lenni, akkor nyugodtan elkezdheted, aztán ha annyira jó lennél, akkor úgyis felfigyelne rád valaki... vagy nem. Sok szerencsét!
2009. nov. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Amúgy ha számít, akkor lány vagyok.
2009. nov. 22. 20:53
 3/6 A kérdező kommentje:
És ha elkezdenék, akkor nyilván kezdő csapatba kerülnék, de akkor ott 8 évesek között lennék? Vagy ez korosztályhoz van kötve? Szegeden milyen egyesületnél próbálkozzak?
2009. nov. 22. 20:56
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
szerintem ez hülyeség, ha van tehetséged hozzá, akkor nem számít mikor kezdted..
2009. nov. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egyaltalan nem vagy hozza oreg
2009. nov. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sohasem késő! Ha tehetséges vagy, s keményen dolgozol, 2-3 éven belül utoléred magad. Sőt! Úgy tudom van Szegeden női kézi csapat ráadásul NB II.-ben játszanak, ami azt jelenti ifi csapatot is kell indítaniuk. Szerintem menj el, akár egy barátnőddel és jelentkezzetek az ifi csapatba. Ha kertes házban laksz, még otthon is tudsz gyakorolni falra passzolásokkal. Igaz a szüleid nem biztos, hogy örülni fognak neki
2009. dec. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!