Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne kéziznem?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, 160 cm, 57 kg. Nem vagyok sportos, sosem sportoltam semmit, de mindenki szerint kéne valamit. A kézi tetszett meg nekem nagyon, viszont nem tudom, hogy belekezdjek-e. Fogyás szempontjából jó lenne? Vagy nem ajánljátok nekem?

2013. okt. 24. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp próbáld ki.
2013. okt. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ha nem vagy ilyen "jaj ráléptek a lábamra"lány akkor igen.Tesóm valamivel több,mint fél éve kézizik,szemmelláthatóan fogyott.Bocs a helyesírási hibákért csak telefonról vagyok'
2013. okt. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én is kézizem . Ha nem vagy jajjgatós akkor mindenképp. nagyon jól lehet vele fogyni bár a szerintem edzésfüggő. nálunk egy héten kétszer erősitük és egyszer futunk . van ahol csak játszanak meg a taktikai részeket gyakorolják. Szerintem próbáld meg . Példának okáért nyáron mindig kapunk egy olyan másfél honap szünetet. akkor felszedtem magamra olyan három kiot. azztán amikor ujra edzettünk -4 kilot ledobtam. amugy én is 13 vagyok és lány.. :)
2013. okt. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
ja és megjegyzem hogy kapus vagyok és nem én vagyok az aki a legtöbbet fut.. :DD
2013. okt. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A kapusnak nem is kell futkározni, legfeljebb edzéseken. :) De mindenképpen próbáld ki, ha megtetszett, fogyás szempontjából és erősödés szempontjából is jó. Én 3 éve kézizem. Sokkal jobb lett a fizikumom azóta és sokat fejlődtem.
2013. okt. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A kézilabda az egyik legszebb sport, és fogyás szempontjából is előnyös. Csak javasolni tudom.
2013. nov. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!