Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi tudna engem bátorítani?

Mi tudna engem bátorítani?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és nagyon szeretnék Focizni :3 Van egy Football akadémia ahova szeretnék menni (Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia) Nagyon jók viszont csak 1 lány csapat van a többi mind fiú. Az edzések néha a fiúkkal vannak összevonva. Annyira szeretnék de nem merek mert félek hogy kinevetnek, ki csúfolnak mert béna vagyok. Mi tudna engem bátorítani hogy mégis focizzak?

#félelem #football #futball #bátorítás #Lány Football #Leány Football
2013. okt. 12. 16:05
 1/3 anonim válasza:
És is lány vagyok és én is szeretek focizni,pont tegnap előtt a barátaim(mind fiú és csak velük focizok)elhívtak focizni egy rendes bajnokságra (6 csapat volt),de először nem akartam menni,mert csak ln lettem volna lány,de elmentem,és annyira jó volt,a fiúk sem csúfoltak,ugyanúgy játszottak velem is mint mással,az edzők is felfigyeltek rám és mondták,hogy én is mennyek focisuliba(mert a mi csapatunk csak ilyen összeszedett volt,egy nappal a bajnokság előtt tudtuk meg,szóval nem nagyon készültünk)Mikor rúgtam egy gól mindenki tapsolt meg minden,és nem mondtak semmit,hoyg egy lány focizik a csapatnyi fiú mellett.Szóval szerintem meg kell próbálnod,már csak azért is mert azt csinálhatod amit szeretsz :) Szerintem nagyon jó lehetőség lenne :) 14/L
2013. okt. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ugyanannyi idős vagyok mint te :D Amúgy meg köszönöm ^^ Lehetséges hogy elmegyek..sőt biztos hogy megyek :D Ott játszik az egyik osztálytársam is (lány) (meg persze fiú osztálytársaim is játszanak ott xd) A lány osztálytársammal menni fog :3 Köszönöm ^^<3
2013. okt. 13. 13:31
 3/3 anonim válasza:
:) Örülök hogy így döntöttél ;)
2013. okt. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!