Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Amerikai oldalakon milyen...

Amerikai oldalakon milyen cipőket árulnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy ezeken az oldalakon:

[link]

[link]

háát gondolom, hogy nem eredeti de fél eredeti vagy teljesen gagyi cipőket árulnak vajon? És a féleredeti cipők jobbak mint mondjuk az ugyanannyiba kerülő pl.: Nike Mercurial Victory cipők?



2013. okt. 9. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:

nincs olyan, hogy "féleredeti" XD

amúgy a neves márkák cipői nagyságrendekkel olcsóbbak nyugaton... de ha megrendeled, akkor mire ideér postaköltség stb és ugyanott vagy sokszor, mintha boltban vennéd BP-n.

2013. okt. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezt jó tudni :) csak valahol olvastam, hogy van olyan azért gondoltam, hogy az lehet egyébként 62$ a cipő postaköltség pedig 35$ szállítási idő pedig 3-7 munkanap összességben szerintem akkor jobban megéri mert össz-vissz 3-7 nap és 21000 Ft míg ha felutazok Pestre az útiköltség 4 ezer és megkapom a cipőt 40-ért. :D
2013. okt. 9. 21:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!