Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki (k) volt (ak) és jelenleg...

Ki (k) volt (ak) és jelenleg ki (k) a világ legjobb focistái?

Figyelt kérdés
2013. okt. 8. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem mondok ujat szerintem azzal hogy napjaink legjobb focistai C. Ronaldo es Lio Messi. Lehet utalni oket ezert meg azert, de ket zsenirol beszelunk ezt el kell ismerni.


Regebben meg, hat, nehez kerdes: Puskas, Eusebio, Ronaldo, Pele, Platini, Zidane, Maradona, Best, Cantona, Beckenbauer, Di Stefano, Henry, Bobby Moore, Van Basten, Bobby Charlton, Baggio, Cruyff, mind zsenialis jatekosok a maguk nemeben, nem lehet szerintem egyet kiemelni kozuluk mint legjobb.

2013. okt. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mind nagy neveket irtál, csak azon csodálkozok picit, hogy Ronaldinhot ki hagytad akit szerintem oda lehetne sorolni ezek a nevek közé :D
2013. okt. 8. 16:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyjából egyetértek az előző válaszolóval. Viszont Ronaldinhot én se tettem volna ide, már nem azért mert a tehetsége alapján nem való a sorba hanem azért mert ő a fent említettekhez képest nagyon rövid ideig volt csúcsformában.
2013. okt. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Napjaink legjobbjai:


Cristiano Ronaldo (Real Madrid)

Leonel Messi (Barcelona)

Arjen Robben (Bayern Munchen)

Gareth Bale (Real Madrid)

Xavi (Barcelona)

Iniesta (Barcelona)

Francisco Alarcón"Isco" (Real Madrid)

Ribéry (Bayern Munchen)

Özil (Arsenal)

Rooney (ManU)

Védők közül akiket érdemes kiemelni:

Sergio Ramos (Real Madrid)

Philip Lahm (Bayern Munchen)

Thiago Silva (PSG)

Nemanja Vidic (ManU)

John Terry (Chelsea)

Kapusok közül:

Iker Casillas és Diego Lopéz (Real Madrid)

De Gea (ManU)

Buffon (Juventus)

Neuer (Bayern Munchen)



RÉgi nagyok:


Zinedine Zidane

Luís Figo

Ronaldinho

Ronaldo

Beckham

2013. okt. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4:

Részben egyetértek a listáddal a mostaniak közül, de eléggé szűk lista lett.

Én semmiképp nem hagynám ki a mostani nagyok közül RVP-t, Schweinstegert vagy Ibrát. Ezek hárman a jelenlegi top10be benne vannak.


De amúgy jól összeállítottad, bár egyedül Ramossal vitatkoznék és Cecht mindenképp beleraknám a kapusok top 5-jébe Iker helyére...


Plusz olyanok is vannak akik még aktívak, de már túl vannak a legjobb időszakukon.

Giggs, Lampard, Gerrard, Eto (Casillast is ide venném inkább)...


És még így is kimaradtak olyanok mint Y.Touré, Hummels, Reus és még lehetne sorolni. Szóval tényleg csak a buták szűkítik a listát Messi és Ronaldora.

2013. okt. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!