Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Vannak erre valami tippek?...

Clau555 kérdése:

Vannak erre valami tippek? (röplabda, bővebben lent)

Figyelt kérdés
már a nagyobbakkal játszom akik kb 6 éve játszanak és amikor meccseket játszunk akkor általában nem mennek át a szerváim ,pedig bemelegítőkön szinte átszerválom az egész tornatermet , vasárnap lesz meccsem és nem szeretnék ilyenekkel rontani.. valami ötletek izgulás ellen ?:S
2013. okt. 7. 22:00
 1/2 anonim válasza:
Én is pont így vagyok vele. Az egész lényege a gyakorlás. Tudom, hogy ez sablon, de igaz. Esetleg még azt tudom javasolni, hogy nyitás előtt pattintsd le a labdát mondjuk 2x, vagy forgasd meg. Ha ezt minden nyitás előtt megcsinálod talán segít a rutin kialakításában, és nem rontod el :)
2013. okt. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Csak úgy mondom, hogy mi, amikor nyitunk, lepattintjuk a labdát, az felpattan, és kb. derék magasságban (vagy föntebb) bele ütünk, úgy, hogy az után is előtted pattanjon le (szóval nem messzire ütöd, hanem csak beleütsz keményen, persze ezt strandröpin nem lehet eljátszani.


Próbáld meg, hátha segít :D

2013. dec. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!