Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A Románia-Magyarország 3-0...

A Románia-Magyarország 3-0 után vizsgálatot indítanak Románia ellen a szurkolóik magatartása miatt, benne van, hogy megkapjuk a mérkőzést 3-0-val, vagy marad a pénzbüntetés, vagy a zárt kapus meccs?

Figyelt kérdés
A zárt kapus mérkőzés pont az Észtek ellen lehetne, ami nekünk még jól is jöhet, bár szerintem (sajnos) megnyerik. :(

2013. szept. 13. 12:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Külön kell választani azt ami a stadionban történt és azt ami azon kívül.A FIFA csak a stadionon belül történt incidensekért szankcionálhat és ilyen esetben a rendező ország feledata a rend fenntartása.Sajnos a román szövetség elnőke állítólag Platini legjobb cimborája,ezért ők sokkal többet engedhetnek meg maguknak.

Jó lenne ha az észtek ellen ők is zárt kapuk mögött játszanának,de ez a maximum amit ki lehet hozni ebből az esetből.Én nem venném biztosra,hogy a románok behúzzák azt a meccset,ők is hajlamosak a fontos pillanatokban hibázni.

2013. szept. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Becseszne ha megkapnánk a meccset 3-0 val ilyen 0 teljesítményre. Még én szégyelném el magam kb...
2013. szept. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!