Ti mit gondoltok a magyar-román meccsről?

Szerintem egy akkora bunda volt.

2013. szept. 7. 11:04
 1/6 Antimod ***** válasza:
80%

Azt, hogy lélekben elvesztettük a meccset akkor, amikor az még el sem kezdődött.

A bunda lehetőségét kizárnám, egyrészt most túl nagy figyelem terelődik rá, másrészt ezen a meccsen sokkal többet lehetett volna nyerni, mint néhány ezer Euro.

Ezek fejben összeomlottak, világosan látható volt minden megmozdulásukon. :(

2013. szept. 7. 11:15
 2/6 anonim válasza:

Igen, de profi játékosok hogyan omolhatnak össze fejben ennyire? Ráadásul ez már a sokszor sokadik eset a sok év folyamán. Egyszerűen, mintha amatőrök lennének, nem bírják a nyomást, a nagy tétet! Gólt kapnak az elején, dehát figyelembe kéne venni, amit Hofi is mondott annak idején, csak egy kicsit szórakoztatóbb körítésben: amikor a bíró belefúj a sípba, az onnantól kezdve már a mérkőzés!

Ráadásul egy-két játékosunk igazán elit bajnokságokban játszik, tehát lehetne néminemű fogalma vérprofi mentalitásról! Ennyi pénzt biztos, hogy nem érdemelnek meg, mert finoman fogalmazva messze nem tesznek annyit!

Valahogy állandóan az megy, hogy amikor ezek összekerülnek a válogatottban, akkor mintha elfelejtenének futballozni! Mintha beoltották volna őket, vagy mit tudom én, mintha egy-két nappal azelőtt látták volna egymást életükben először!

Látom, az önbizalom az még meg is volt előtte, csak jó lenne már végre-valahára a pályán is bizonyítani! Gólt kapunk az elején? Na és, egy meccs az 90 percig tart! De ezek, mintha tényleg lefizették volna őket, pedig szerintem sem volt bunda. Nem is csoda, hogy az emberek már dühösek, és régóta elegük van ebből az egészből, vagy pedig már nem is idegesítik magukat. Már én is inkább az utóbbi kategóriába tartozok, de persze az okokat én is keresem.

2013. szept. 8. 01:46
 3/6 A kérdező kommentje:
őszintén sosem nézek semmilyen focit csak ezt szokta ha a magyarok bejutnak a selejtezőbe de már nem biztos hogy nézni fogom tovább mert ezzel a román meccsel nagyon felbaszták az agyamat ez meg nem hiányzik nekem
2013. szept. 8. 08:12
 4/6 Antimod ***** válasza:

"A korai gól megfogta a csapatot."

"Lélektani szempontból nagyon rosszkor jött a gól."

Mióta csak magyar focit nézek (és nem pár éve kezdtem), azóta hallom úton-útfélen ezeket a barom nyilatkozatokat egy-egy ilyen meccs után. Hihetetlenül unom, hogy a román-magyarnak a 2. percben van vége, a magyar-hollandnak a 4-ikben, a magyar-portugálnak az 5-ikben, stb. Tessék példát venni a pár éve még szinte teljesen amatőr játékosokból álló Izlandtól, akik pénteken 4-1-es hátrányból álltak fel Svájcban, és egyenlítettek! Őket nem "taszította mélyre" a bekapott négy gól?

2013. szept. 8. 09:36
 5/6 anonim válasza:
Döbbenetes! Elkeserítő, hogy már Izlandtól is tanulnunk kellene!
2013. szept. 8. 20:49
 6/6 Antimod ***** válasza:

"Elkeserítő, hogy már Izlandtól is tanulnunk kellene!"

Emlékezzünk csak az ellenünk lejátszott meccseinkre. Pl. 1992-re, amikor ők győztek, pedig éppen a 2. percben kaptak gólt. :) Aztán fordítottak a Népstadionban, és lett 1-2.

Továbbá 2004-2005-ben is nagyon kemény meccseket vívtunk ellenük, többször egyenlítettek, emberhátrányban is.

Hozzájuk képest mentalitásban fabatkát sem ér a magyar válogatott sajnos.

2013. szept. 9. 08:28