Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek megefelelek...

Marki2000 kérdése:

Szerintetek megefelelek kézilabdára?

Figyelt kérdés

13 éves,171-172 cm magas vagyok,65 kg-val.Tudom,van rajtam egy kis felesleg,de még ,,elérhetem,, a társaim szintjét,illetve játszhatok egy szinten velük(Azért kérdem,mert csak 1 éve kézizek,ezelőtt 4 éve kosaraztam.)

ÉS MÉG 1 FONTOS KÉRDÉS:125 g wax mennyi időre elég,ha heti 4-5 edzés van? :)) (Trimona wax)



2013. aug. 21. 11:23
 1/5 anonim válasza:
Ez attól függ milyen komolyan szeretnéd művelni. a 172 cm ok 13 évesen de szerintem kicsit híznod kéne :D én 188 vagyok és 95 kiló de nincs rajtam felesleg. A wax meg azon múlik mennyit használsz ;)
2013. aug. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi,de nekem ez a legnagyobb bajom,hogy látszik,most is fogyózom,ma égettem 2500 kcal-t,és bevittem 300 kcal-t. :S
2013. aug. 21. 14:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Simán utolérheted őket és akár le is körözheted ha nagyon oda teszed magad. :) Profi csapatb már szerintem nagyo nesélyed nem lenne mert ahhoz szerintem elöbb el kellett volna kezdened. Waxot meg annyit használj amennyit szeretnél mert ez emberfüggő. Én pl sohase használok. :)


Nem bántásból. De ez a 2500kcal égetés és 300kcal bevitel nagyon rossz módszer. Mert elöbb utóbb vissza fogod hízni minimum azt amit leadsz de lehet hogy a dupláját. Inkább lassabban de biztosabban fogyj. :) Amúgy az se mindegy hogy mennyi izom van rajtad. Mert az izom nehezebb mint a zsír de kisebb helyet foglal.

2013. aug. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. aug. 21. 15:37
 5/5 anonim válasza:
Szerintem abban nincs kifejezetten igazad, hogy korábban kellett volna kezdeni. Ez tehetség és edzésmennyiség kérdése is. Legjobb példa Nagy Laci aki 14 évesen kezdett kézilabdázni, és a világ legjobb játékosa lett belőle. Persze ezt az adottságainak is köszönheti. A fogyáshoz meg annyit, hogy ha eleget és jól edzel akkor nem lesz súlyproblémád, hanem olyan területei fognak a testednek megfelelően fejlődni amikkel jó játékossá válhatsz. Persze ehhez jó edző is kell és munkamorál. Fogyózni nem érdemes csak eddz keményen és meglesz az eredménye.
2013. aug. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!