Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mikor fogok belejönni a...

Dee(L) kérdése:

Mikor fogok belejönni a kézilabdába?

Figyelt kérdés
nemrég elkezdtem űzni ezt a sportot.előtte kosaraztam de nem érzem úgy mintha jól menne. ha kitartok mellette bele fogok jönni?
2013. aug. 19. 22:47
 1/3 anonim válasza:
Ha szorgalmasan edzel és gyakorolsz, biztosan hamar bele fogsz jönni. Én is kosárlabdáról váltottam kézire, és egy pár hónap után már eléggé belerázódtam. Egy évre rá már egész jól is ment. Úgyhogy sok kitartást!:)
2013. aug. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én kosaraztam, de minden sporttal kapcsolatban azt vettem észre, hogy rendkívül fontos a hozzáállás, kedv, motiváció. Ha becsülettel gyakorolsz, és észreveszed az apró fejlődéseket, nem lesz semmi gond.
2013. aug. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 marki2000 válasza:
Én is kosárról kézire váltottam,itt van egy év a hátam mögött,megérte :) A legfontosabb,hogy több motiváció,és kicsivel több agresszió legyen benned,mint a kosárban,és hogy rázd ki a kezedből a kosármozdulatokat.Megmondanád milyen poszton játszasz?Tudnák tanácsokat adni :)
2013. aug. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!