Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Román-magyar. Elég lehet az...

Román-magyar. Elég lehet az iksz is Bukarestben?

Figyelt kérdés
Ha nem sikerül nyerni, akkor szerintetek elég lehet az iksz is? Szerintem igen, DE CSAK akkor ha a románok nem bírják megverni a törököket, illetve verik Andorrát és Észtországot. Mi megverjük az észteket, kikapunk Hollandiában, de nem nagyon, majd verjük Andorrát is lehetőleg legalább eggyel több góllal, mint amennyire kikapunk Amszterdamban. Így nekünk is, a románoknak is, 19 pontja lesz, ilyenkor a gólkülönbség dönt, ami nekünk jelenleg is öttel jobb az övéknél. A pótselejtezőn meg majd lesz valami.

2013. aug. 16. 14:05
 1/8 anonim válasza:
de csak ha otthon kikapőnak a törököktől, akkor én isígy számoltam, de akkor nem számít mennyire kapunk ki a hollandoktól, mert 1 ponttal jobbak vagyunk
2013. aug. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
ha viszont X-et játszonak otthon, na akkor számít a gólkülönbség, és Hollandiában nagyon kikapunk, akkor nem biztos, hogy jobb lesz a gólkülönbség
2013. aug. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor számoljuk egy kicsit. Jelenleg a románoknak 0-ás a gólkülönbsége. Nekünk viszont +5-ös. Ha ikszelünk egymással, akkor ez ugye nem változik. Mi ezután fogadjuk az észteket. Tegyünk fel verjük őket 2 góllal. Ugyanekkor tegyünk fel a románok ikszelnek a törökökkel. Nekik megint nem változik ekkor a gólkülönbség, de mi már +7-el mennénk. Ezután jönne egy gólkülönbség szempontjából fontos forduló. Tegyünk fel rossz esetben kikapunk négy góllal Hollandiában, a románok meg lőnek szintén négyet Andorrában. Ekkor nekünk +3-as, nekik +4-es lenne a gólkülönbség..DE az utolsó fordulóban ha a románok verik kettővel az észteket, akkor nekünk legalább néggyel kell Andorrát. Ez az egész forgatókönyv szerintem így nem lehetetlen.
2013. aug. 16. 22:19
 4/8 anonim válasza:
szerintem Andorrának lövünk 6-8-at, de ha ugyanolyan lenne, akkor a több lőtt gól számít
2013. aug. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ez milyen kérdés??? Nem is értem hogy merülhet fel valakiben, hogy döntetlen... pláne az oláhok ellen!! Győzni fogunk!! :)
2013. aug. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Antimod ***** válasza:
Szerintem pontazonosság esetén ebben a kiírásban nem a gólkülönbség dönt, hanem az egymás elleni eredmény. Tehát vagy 3-3 kellene X-ként Bukarestben, vagy a 2-2, és aztán számolgatni a gólkülönbséget, mivel abban az esetben az egymás elleni eredmény nem döntött.
2013. szept. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Antimod ***** válasza:
Vagyis ha nem is győzünk Romániában, 2 gólt minimum szerezni kell, különben pontazonosság esetén ők a jobbak.
2013. szept. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Antimod ***** válasza:

És javítanom kell magam: VALÓBAN A GÓLKÜLÖNBSÉG A DÖNTŐ pontazonosság esetén, nem az egymás elleni eredmény.

Amit tehát fentebb írtam, sztornó.

2013. szept. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!