Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Jelent e bármit is labdarúgásb...

Jelent e bármit is labdarúgásban a FIFA ranglista?

Figyelt kérdés
Úgy hullanak a magyar csapatok a nemzetközi kupákban mint ősszel a legyek!Holott milyen büszkén emlegették a FIFA ranglista helyet! Mit ér?

#helyezés #vagy ténylag hely?
2013. júl. 18. 09:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hallod ha te ilyen fasza és hozzá értő vagy akkor te miért nem a Real Madrid vagy a Barcelona színeiben rúgod a bőrt 10 éves korod óta???


Az sokkal nagyobb balfas*zság, hogy a fotelból magyarázol a tetteid meg NULLA...

2013. júl. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

"fotelból magyarázol a tetteid meg NULLA"

Tudod kisöreg én 72 éves vagyok annak idején NBII-ben az egyik legjobb csatár voltam és abszolút kétlábas irányító előretolva!

2013. júl. 19. 09:56
 13/14 anonim ***** válasza:
Tudod akkor megkérdezném ÖNT, hogy ön elérte e azt amit a mostaniak mert én elhiszem, hogy futballoztál de, nem voltál válogatott tudod amig te nem értél el többet náluk addig hiába kiabálsz.
2013. júl. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
A mostaniak sokat elértek bizony!Úgye utoljára 27 éve?NBII-es válogatott voltam megvertük Felső-ausztria válogatottját 6:1-re!Legendás játékosok voltak akkor az NBI-ben Fekete a BVSC szikla, én az esernyőkirály.De minek mondomm annak akinek csak NBI létezik.Befejeztem!
2013. júl. 19. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!