Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan lehet valaki NBA-s?

Hogyan lehet valaki NBA-s?

Figyelt kérdés
Érdekelne,hogy megy ez,valamilyen felmérésen mész keresztül és ott eldöntik(ha egyáltalán a felmérésig eljutsz amerikában) ?

2013. júl. 18. 00:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Te már sehogy valószínűleg :(
2013. júl. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
csak úgy a semmiből, simán nem leszel NBA-s. ha jól tudom olyan mint a fociban. próbajáték,orvosi vizsgálat, meg ilyenek. de a semmiből ismeretlenül nem leszel az. alapszinten kosaraznod kell de inkább profi szinten. !
2013. júl. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Na elmondom: Már kiskorodban elkezdesz játszani, végig járod a ranglétrát a 6 évesek bajnokságától a 14 évesekéig majd beiratkozol egy olyan középiskolába aminek jó a kosárcsapata....persze az sem árt ha gyors és magas vagy :) de ha ideig eljutottál valószínűleg van valamennyi tehetséged. Aztán reménykedj hogy egy egyetem kosárösztondíjat ad, és próbálsz nem drogozni és börtönbe kerülni ittas vezetésért, stb mint a játékosok nagyja. Ha te vagy Kobe Bryant, vagy Lebron James akkor lehet már középiskola után bekerülsz (de te valószínűleg nem vagy)...térjünk vissza az első lehetőséghez szal egyetem, ott jól játszol, felfigyelnek rád az NBA-ben, és jelentkezel a júniusi draftra ahol talán ott leszel a 60 kiválasztott játékos között. Ez van Amerikában. Európában valószínűleg nem mész egyetemre ha profi sportoló vagy, inkább eljátszogatsz itt az országban valamelyik első osztályú, aztán egy Európai élcsapatba, de legalábbis olyanba igazolsz amelyik egy erős bajnokságba pl Spanyolba játszik, és aztán jelentkezel a draftra....egy szóval összefoglalva hogy lehet valaki NBA-s: NEHEZEN!
2013. júl. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hogy NBA játékos legyél, ahhoz nagyon sok feltétel van!


Úgy lenne a lejobb, ha jól tanulnál és egy Amerikai középiskolába járnál. Utána az egyetem! De ha itt Magyarországon laksz akkor, kezdj el itt kosarazni Magyarországon, és a jó vagy kiigazolhatsz Spanyolországba. Ha ott jó vagy, talán bekerűlsz!

2013. aug. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, és hihetetlenül nagy tehetség is kell!
2013. aug. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!