Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tudtok ajánlani kézilabda...

Tudtok ajánlani kézilabda csapatot Budapesten?

Figyelt kérdés
Most költöztem fel Budapestre, 14 éves vagyok. Teljesen kezdő fél évet kézilabdáztam csak. Tudtok esetleg csapatot ajánlani, ahol teljesen kezdőket is fogadnak?
2013. júl. 2. 12:51
 1/4 anonim válasza:
Nagyon sok van. Pl. Postás SE, 16.ker, Csanádi, Csepel stb. vagy ezeknél sokkal erősebbek mint pl. az ASI, a Fradi vagy a Hort.
2013. júl. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) ment a zöld pacsi! Esetleg tapasztalatokat tud írni valaki?
2013. júl. 15. 00:38
 3/4 anonim válasza:
Szerintem ne egy baromi kezdő csoportba menj hanem úgy menj vissza kézizni hogy egy jó csapatban folytatod. Akkor sokkal többet érhetsz el. De ha nem akarod sokra vinni akkor menj a gyengébb csapatokba. Én a Postás SE- ben kéziztem ott főleg a 2002-es korosztály a jó és az ifis ( '97- '93 ). Ebben a csapatban a serdülő fiú és lány korosztály elég béna. Amúgy ha fiú vagy akkor ne ebbe a csapatba gyere ( persze ha 15 fölött vagy ) mert ifibe csak lányoknak van edzésük. A többi csapatról nem nagyon tudok sokat de az ASI-t és a Fradit feltétlenül ajánlom. :) de írd be googlebe hogy "budapesti kétilabda csapatok" biztos sokat találsz. :)
2013. júl. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) igazából rengeteg csapatot találtam, csak nem tudtam, hogy melyik mennyire jó...

amúgy 14/L

2013. júl. 15. 22:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!