Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A konföderációs kupát mennyire...

A konföderációs kupát mennyire szokták komolyan venni?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert hogyha tartalék válogatott csapatok játszanak akkor nem nézem :D de ha a rendes, legerősebb kerettel játszanak(Brazil,Olasz,Spanyol,Mexikó) akkor nem lesznek rossz meccsek
2013. jún. 15. 11:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt fent vannak a keretek. Nem veszik túl komolyan, de még mindig színvonalasabb meccsek, mint a magyar bajnokságban :)

2013. jún. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindenki a fullos keretével áll ki :).
2013. jún. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tunik rossznak, de nem ertem Tahiti mit keres ott.
2013. jún. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kösz!ránézésre jó meccsek lesznek szerintem úgyhogy biztos hogy megnézem őket :D
2013. jún. 15. 16:13
 5/9 anonim ***** válasza:

3:

Akkor nem nagyon vagy képbe, hogy mi is a konföderációs kupa lényege...


Nem ez a legszínvonalasabb torna, kb az a válogatott szokott nyerni aki a legkomolyabban veszi. A 4 évvel ezelőtti torna súrolta a nézhetetlen kategóriát.

2013. jún. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 MrPifta ***** válasza:

"de nem ertem Tahiti mit keres ott"


Úgy, hogy megnyerték az Ócieánia-bajnokságot. Tavaly munkanélküli voltam, volt időm óceánia-bajnokságot is nézni. Nem Tahiti játszott jól, Új-Zéland játszott gyengén, azért nem ők vannak ott. Remélem Tahiti megússza kevés góllal.

2013. jún. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
a tegnapi meccs nem volt rossz amúgy, de lesz jobb is sztem:D
2013. jún. 16. 07:36
 8/9 anonim ***** válasza:

Manapság már 1 tornát sem vesznek igazán komolyan a nemzeti válogatottak,részint azért,mert sokkal több kemény meccs, és nyomás van rajtuk az európai klubcsapataikban, ebből következik az,hogy nem töltenek el annyi időt együtt,alig van edzőtábor,ellentétben a régi,nagy válogatottakkal.

Valamint,a legtöbb szövetségi kapitány,biztonsági focira rendezi be őket (mivel azt a legkönnyebb néhány nap alatt "beállítani"),tehát a "csak ne kapjunk gólt" elv alapján játszik.

A keretekkel nincsen probléma,hiszen Uruguay,Olaszország és a spanyolok is talán a legerősebb keretükkel érkeznek.

A braziloknál én kihagytam volna ilyen Felipe Luis féléket,+nálam Hernanes lenne az állandó kezdő a középpálya közepén,de ez is mutatja,hogy még a brazilok is mennyire biztonságira játszanak,2 verőemberrel (Paulinho,Luis Gustavo) én talán soha nem láttam brazil válogatottat.

Az én szememben ez az egyik leggyengébb brazil válogatott,amit valaha láttam,persze Scolari (aki nyert vb-t) nyilván jobban tudja.

A mexikói keret is az elmúlt évek leggyengébbje,de náluk most nincsenek is akkora spílerek,mint pár éve.

Az olaszok hagyományosan le fogják sz@rni az egészet,de talán így is elevickélhetnek a döntőig.

Akik nagyon nyomni fognak,azok nyilván a házigazdák (persze nem a régi,nagy brazilos joga Bonitoval,hanem ezzel a biztonsági focival),a spanyolok - a maguk módján-, és szerintem az Uruk, akik meg is nyerhetik.

Érdemes nézni,főleg mert nincs mit így nyáron,de nem ez a torna fogja megszerettetni az emberekkel a focit,abban biztos vagyok :)

2013. jún. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez most már mindig a következő évi világbajnokság amolyan főpróbájának számít.


Érdemes megnézni szerintem, már csak a brazilok miatt is, akiknek azért most is kötelező lenne az otthoni kupagyőzelem. Na majd kiderül...

2013. jún. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!