Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek az jó ha egy...

Szerintetek az jó ha egy 15éves lány kosarazik? : D

Figyelt kérdés
mert fogok járni kosarazni (szeretem is meg tudok is) dee nemtul lányos sport. atlétikára jártam volna vagy kézilabdára de nem jött össze. a kosárlabda is jo szerintetek? (+tennisz is van heti1x)
2009. okt. 6. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jó :)
2009. okt. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hát jó a kosárlabda de egy kicsit nőietlen felsőtested lesz tőle
2009. okt. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ez nem igaz hogy nőietlen felsőtested lesz, nyugi. én is kosaraztam sok-sok éven át, és nagyonis nőcis felsőtestem van ;) hajrá, ha szereted meg pláne :)
2009. okt. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Én 14 éves lány vagyok, harmadikos korom óta kosarazok. (Most 8-os vagyok) Néha meglepődnek (leginkább fiúk), hogy kosarazok, de nem tartják cikinek, vagy gáznak. A felsőtestem szerintem elég nőies, és az egész LÁNY kosárcsapatomnak, mert nagyon jó formában tud tartani. És ha szereted is és jól is játszol, miért ne. :)
2009. okt. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

5 évig kosaraztam (most 16 vagyok, egy éve fejeztem be) és nekem annyi hátrányom lett belőle, hogy nagyok a tenyereim meg széles a vállam... de szerencsém van mert emellé a csípőm is arányosan széles... csak engem zavar a tenyerem...nem túl nőies (meg a vállam)

De egy vígasztal: az ezüst diákolimpia érem :)

2009. okt. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
jó az:)főleg mert én is kosarazok ezért egy olyan lány aki szintén kosarazik az csak szimpatikusabb:D 14/F
2010. jan. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Janiii11 válasza:
Én Szeretem ha egy nő sportól fölleg ha aza sport kosár:D Mivel én is kosarazok:) 16/F
2011. jan. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!