Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Neymar Barcás lett, szerintete...

Neymar Barcás lett, szerintetek mennyi esély van rá hogy el fog tűnni?

Figyelt kérdés
Az biztos hogy az nem valami nagy termetű , az olaszoknál szerintem darált húst csinálnának belőle , de elfog az férni messi egója mellett az öltözőben egyátalán ?
2013. máj. 27. 19:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
ki a t*k*m az a Neymar? Nem Nermálra gondolsz? Ő Abu Dhabiban tolja ha nem tévedek.
2013. máj. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 dickharta ***** válasza:
48%

te milyen messi egoról beszélsz? soha nem hallottam még,hogy bárki panaszkodott volna a messire az öltözőben.

és aztán ő a legjobb példa,hogy k.rvára nem számít egy jó csatárnál a termet. a neymar meg biztos még egy picit hozzátud tenni a játékhoz. bár támadásban eddig sem szorultunk segítségre. inkább vettünk volna egy jobb kapust,vagy egy fiatal magas középső védőt! de ha 'ezt' vettük,akkor ebben gyönyörködünk..

2013. máj. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Messi árnyékában fog élni:) ezt választotta most szerezzen be egy takarót a kispadra
2013. máj. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Olvastam Ibra könyvét, abban írt a Barcás korszakáról.. Azt írta,hogy a barcások egy előre megírt minta "élet" szerint élik a napjaikat. Szóval nem bulizunk,nem megyünk ferrarival edzésre, kussban vagyunk stb.. ebbe szerintem Neymar nem fog beleilleni..(Ugyanúgy ,ahogy Ibra sem tudott.)
2013. máj. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Messi egója? Te miről beszélsz? Akkor Balotellire, Ronaldora, Ibrahimovicra mit mondasz?
2013. máj. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Pff , BAlotellit akarod hozzá hasonlítgatni ? Lehet hogy balo egy vadbarom a pályán , de azt tudtad-e hogy a fizetése felét az afrikai rászorultakra költi ?
2013. máj. 27. 21:58
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

Te meg az egyagysejtes Balotellit akarod Messihez hasonlítani?


Állítsd már le magadat! Hogy jön az most ide, hogy Balotelli mit csinál a pénzével??????????? Tipikus Barca-ellendrukker, fröcsögöd itt a logikátlan baromságaidat. De ha már itt tartunk Messi is adakozik, meg szinte minden focista, lehet még Ibra is. Hűűűűha. És akkor az engem hol érdekel? Mit változtat ez a fociban mutatott viselkedésükön? Idióta! Remélem nagyon fiatal vagy, és nem egy érett ember dobálózik ilyen f*szságokkal.


Kérdésedre válaszolva pedig: egoból Neymarkának is jutott bőven, nem kell aggódni, annyi különbséggel, hogy negyed annyit nem tett le még az asztalra, mint Messi.

Az meg kettejükön fog múlni, hogy mihez kezdenek egymással. Nem hiszem, hogy Messi a Barcát hátráltatná a saját dicsősége miatt, de biztos lesznek harcok közöttük. De a Barcában Messi a nr. 1 és ezt mindenkinek, Neymarnak is el kell fogadni, meg a szurkolóknak és a magadfajta anti barcásoknak is. És nincs is ezzel semmi probléma. Messi rászolgált, hogy magasabb rendűnek kezeljék, és nem azért mert jótékonykodik, mint szeretett "Balód".

2013. máj. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem vagyok barca ellen drukker , sőőt ..


Ettől függetlenül hogy tényleg mekkora egy állat balotelli ő kiáll a csapatáért . Messi mit csinált Bayern ellen ? Inkább ült a padon és végignézte hogy csapatársai szenvednek .. előttelévő nap volt pont a real bvb , Ronaldo akárhogy nagyképű meg stb .. ahogy szokták mondani , ő sérülten is végig játszotta a 90percet..


Amúgymeg , attól függetlenül hogy mi messi , lényegében a barca vett egy 4.ik csere csatárt is horribilis áron . Egy normális középhátvéd kellene nekik , mert Puyol mostanában sérülékeny , Bartra meg ... nem megoldás max kiscsapat ellen .

2013. máj. 27. 23:58
 9/12 anonim ***** válasza:

Pont Balo az aki állandóan durcizik és lazsál a pályán :D

Messi ellenkezőleg, állandóan játszani akar. Állítólag Guardiolának pont ez volt a gondja vele. Szóval biztos nyomós ok(a) volt rá, hogy ne játsszon, hiszen azóta is végig sérülésekkel bajlódott, idén már nem is játszhat.


Szerintem nem cserecsatár lesz és nem s 4., mert az tuti, hogy minimum Villát elküldik. De ebben egyébként egyetértek, inkább a védelemről kellett volna előbb gondoskodni, mert ott van a fő probléma... csak hát sürgetett az idő, miutánhogy a Real is lecsapott Neymarra.

2013. máj. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Egy dolog , viszont a realban nincs igazi csatár , a Barcában meg 4 is ... ott kezdő lehetett volna itt meg majd melegítheti a padot . Amúgy szerintem nem fogja úgy birni a spanyol bajnokságot mint a brazilt.
2013. máj. 28. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!