Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne elkezdeni elkezdeni fociznom?

Figyelt kérdés
Tehetségem volt hozzá mindig is,de csak hobbiszinten űztem,amit komolyabban űztem a kondizás,testépítés,187cm vagyok 109 kiló ,8 évig voltam,szinte nonstop kondizó,ezért nem az a vékony illetve picit szélesebb focista lennék,most fél éve ismét elkezdtem focizni,demostmár komolyabb szinten és egyikbarátom a hartberg tartalékcsapatánál segédedző,így betudna szervezni egy próbajátékra,de szerintetek a sokkal nagyobb izomtömeg mint a többieknél hátrány lehet?Védőnek jólennék mert nem 10centi széles vagyok,de csatárposzton szoktam focizni
2013. máj. 22. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Az az izomtömeg gyorsan el fog tűnni,ha nem folytatod a jó,gazdag fehérjebomba kajákat...
2013. máj. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Lait ***** válasza:
Ha megvan a tehetséged akkor vágj bele a foci egy nagyon jó sport.Az a gond 187 cm a 109 kilóhoz nagyon rossz védőnek még elmennél de még az se a legjobb a védőnél az a legjobb ha magas vagy.Hány éves vagy?De egyépként egy próbát megér az a lényeg hogy te mit érzel ha pályán vagy.
2013. máj. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
109 vagyok,zsír ilyesmi nincs,csak megérződik számomra és külső szemre is ,hogy 29 vagyok 20 éves korom óta jártam kondizni,mostanában is járok csak már nem úgy ,ahogy eddig jártam megszállott módon,eddig is jártam néha néha focizni haverokkal,de mostmár szeretnék nagyobbszinten foglalkozni vele.
2013. máj. 22. 20:11
 4/7 anonim ***** válasza:
29 évesen már csak amatőr szinten szerintem...
2013. máj. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Világéletembe fociztam 16 éves koromig korosztályosban játszottam aztán abbahagytam mivel meglátszott a tanulmányaimon,utánna csak haverokkal itt ott focizgattam,amikor elkezdtem edzeni akkor heti 1-2x fociztunk.

Tartok ott hogy visszatérnék,a footsalon is gondolkoztam,ott nem akkora a pálya,így nem olyan nagy hátrány,hogy nem vagyok sprinter,hanem inkább test-test játékos

2013. máj. 23. 13:51
 6/7 Lait ***** válasza:
Hátvédnek elmennél ha mozgékony vagy.Én is azon a poszton játszok és nem tud senki átjutni rajtam.:D
2013. máj. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hátvéddel az a bajom hogy mindig csatár ill támadó középpályás voltam,de most ha csatárnak állnék akkor azért mert jóval szélesebb vagyok mint mások így könnyebben betudnának zavarni , a támadó közepesnél is ez lenne azaz távolról lövögethetnék
2013. máj. 23. 17:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!