Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Jól tudok focizni de még...

Anonim Rasta. kérdése:

Jól tudok focizni de még jobban szeretnék cseleket tanulni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Igaz 14 éves lány vagyok már kiskorom óta focizok persze nem járok edzésre mert nem tartanak ami az én szempontomból rossz már 1-4 koromban minden áldott nap a fiúkkal voltam kint focizni ahol mindig csatár voltam és így tanultam meg igazán jól kezelni a labdát most hogy nagyobb vagyok tesi órán általában focizunk így az egész osztály tudja hogy én focizok a lányok közül a legjobban talán jó pár fiúnál is jobban ezt nem nagyképűségből mondtam de már idegesít a többi lány nyafogása amikor focizunk mindig csak sétálnak mindig rám várnak és már unom kényesek meg minden össze vissza rúgják és végig röhögik ezért is szoktam kimenni a műpályára tesi órán a fiúkhoz és a tesóm barátja is sokat segített ebben mert kint órákig fociztunk és a tanár is dicsér ha gólt rúgok na ezektől eltekintve valami videók vagy valami ahol egyszerű de látványos cseleket tanulhatnék ha már edzés még nincs?

2013. máj. 21. 17:53
 1/3 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=6slPQ2FaSCY


Ez egész jó videó, nem túl nehéz cselek vannak benne és érthetően elmagyarázzák... Sok sikert a focihoz, örülök h a lányok is egyre többet fociznak :)

2013. júl. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2013. júl. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az előző kommentelő sz@r videót adott azok nem működnek simán szerelnek ezt csak profik tudják ráadás a videóba a gyerekek megse próbáltak szerelni
2013. júl. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!