Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek 15 évesen lehetek...

Szerintetek 15 évesen lehetek profi futballista?

Figyelt kérdés
profi alatt úgy értem hogy NB1-be játszani már egy éve játszok egyesületben és kicsi korom óta az utcán rugtam a bőrt csak egyesületben egy éve játszom szerintetek ?
2013. máj. 20. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha itt kérdezed,akkor biztos nem vagy olyan jó,hogy profi legyél !


Másik dolog meg az,hogy be kell tölteni a 18.-ik életévet !

2013. máj. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az nem számít, hogy hol játszottál, az utcán vagy máshol, meg, hogy csak 1 éve jársz egyesületbe. Az számít, hogy hogyan játszol, oda-e teszed magad mindig.
2013. máj. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Miért ne lehetnél? ha otthon vered a farkad,és unatkozol,akkor nem leszel. De ha mindennap kimész rúgod a bőrt simán lehet belőled! Annyit kérdeznék hogy 30méteren mennyit futsz,és testalkat.
2013. máj. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Magyarországon az számít hogy kik a szüleid ha egy gazdag bankár fia vagy akkor lehetsz profi labdarúgó ha egy közmunkás fia akkor mehetsz megye 2-be focizni
2013. máj. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3. válaszoló. 30 métert nem tudom mennyi idő alatt futok le de 6 hónappal ezelőtt 10mEteren futottam 2,68 at testalkatom 55-60 kg között kb 175 cm vagyok
2013. máj. 21. 21:24
 6/7 anonim válasza:
cseppet még szedj fel izmot,de erre természetesen lesz időd,azt javaslom nyáron kapd fel a telót,és hívj egy akadémiát !:) sok sikert,hármas voltam!
2013. máj. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
És szerintetek én lehetnék? most nyáron leszek 15 éves és iskolakezdésnél a Lombard Pápa U-16 csapatába szeretnék menni,eddig össz-vissz foci tapasztalatom az utcán és a grundon rúgni a bőrt a 30métert 5másodperc alatt lefutom (kb) nálam sokkal idősebbeket lefutom a pályán ha nagyon sprintelek szóval azért megy minden testsúlyom 50kg és 171cm magas vagyok
2013. júl. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!