Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan lehet a focilabdat a...

Hogyan lehet a focilabdat a leheto legerosebben megrugni foldrol?

Figyelt kérdés

Sokfelekeppen probalkoztam, hogy a leheto legerosebbet rugjak, de valahogy erem, hogy lehet erosebbet is de nem tudom hogyan.

Azt akarom kerdezni hogy mi a legfontosabb dolog az eros rugasban: mijyeln messzirol fussunk a labdanak, hogy kell megfesziteni az izmokat..stb, egyszoval mi az eros rugas titka? Mar nagyon meg szeretnek tanulni eroset rugni, mivel az a kapusnak is bajt okozhat :D. Egyebkent 15 eves vagyok.

Ha esetleg tudtok oldalakat ahol talalok ilyesfajta leirast, azokat is szivesen fogadom?


koszi elore is :)


2009. szept. 30. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
26%

Nem hiszem, hogy sok ember van, aki weboldalt készít arról, hogy hogyan rúgjuk a legerősebbet a focilabdába.


Találd már fel magad! Tesi óra után menj oda a tanárhoz és mondd neki, hogy mutassa meg, hogy mi a technikája annak, hogy a lehető legerősebbet rúgd a labdába. Ennyi!

2009. szept. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha kispályázol akkor spicc-el rugd meg a labdát.Akkorát lehet rugni mint egy lo.

Vagy feszitsd meg a lábfejed,dölj egy picit elöre,ugy is nagyot lehet löni.

És GYAKOROLJ!!!

2009. okt. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
(én is focista vagyok)szóval szerintem a lábfejedet feszítsd meg de ne görcsösen dőlj rá és ha érted a kifejezést akko ne magad alól rúgjad. ha sokat gyakorolsz,akkor eg idő után már menni fog. Üdv.
2010. máj. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A másodiknak igaza van.Én is "kispályás" vagyok én majdnem mindig spiccel rúgom.Nagyon erős!!csak az az egy hátránya,hogy nehéz vele megtanulni pontosan lőni.Nagypályán inkább rüszttel érdemes szerintem.
2015. ápr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!