Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » HIVATALOS! : SIR ALEX FERGUSON...

HIVATALOS! : SIR ALEX FERGUSON VISSZAVONUL! Ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés

26 évet húzott le a MANCHESTER UNITED edzőjeként.Bagyon furcsa lesz új edzővel,nehéz megszokni ezt a gondolatot....


Mi a véleményetek ?


2013. máj. 8. 11:59
 1/8 A kérdező kommentje:
* Nagyon
2013. máj. 8. 12:00
 2/8 Antimod ***** válasza:

Nem tudom, volt-e még ilyen hosszú, megszakítás nélküli edzői pályafutás egyetlen klubnál. Neve összeforrt a MU-dal.

Megértem, ha visszavonul, tisztelem, amiért abba tudja hagyni. A kérdés csak az, ő hogyan fogja bírni nélküle, de nyilván nem hirtelen döntést hozott.

2013. máj. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem volt ilyen hosszú ideig senki edző egyetlen csapatnál!

Ez várható volt,hogy a közeljövőben visszavonul,de amiket nyilatkozott az utóbbi hetekben/napokban,egyáltalán nem lehetett rá következtetni...

2013. máj. 8. 12:29
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen , cikkeztek is róla hogy esetlegesen Mourinho lesz az utódja.


Nagy ember Sir Alex , viszont utóbbi időben kissé furcsán viselkedik és nem a jó értelemben .

2013. máj. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

David Moyes vagy Mourinho !

Kettő közül valamelyik...

2013. máj. 8. 19:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem rohadtul meglepett, nem vagyok United szurkoló de pofán vágott ez a hír amikor először láttam. Hát nehéz a Manchester United-et Sir Alex nélkül elképzelni. Minden tiszteletem az övé, Forza Juve. Lippivel micsoda csatákat vívtak, a két rutinos öreg róka.
2013. máj. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azok a 90- es évek..... :)
2013. máj. 9. 21:05
 8/8 anonim válasza:
hihetetlen hogy ez is eljött...
2013. máj. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!