Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Rooney tényleg ilyen jó játékos?

Rooney tényleg ilyen jó játékos?

Figyelt kérdés

ezen az oldalon többre értékelik mint egy Agüero-t , David Silva-t ,Robin van Persie-t


nem érzem ezt


[link]



2013. ápr. 28. 14:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

ha megnézed hogyan indult Rooney akkor meglátod,hogy véletlenszerűen jelentkezett próbájékra evertonhoz ahol egyből felvették.Evertonban már az első évében olyan volt mint Neymar,Götze,Bale stb,egy egyeltalán nem bajnok csapatban egy olyan játékos akiért a Chelsea ,Pool,Mu,Bayern,Real,Barca is ajánlatokat tett...

Aztán Rooney kupákat,trófeákat ,gólkirályi címeket,gólkirályi dobogókat,legtöbb asziszt ,egyik legtöbb asziszt stb...

Rooney idén is lőtt volna 18-25 gólt ,csak olyanlett közötte és Ferguson között a viszony mint anno volt Ferguson és Becks (Beckham ) között,Rooney is szinte lelépett,csak őt még a szerződése kötelezi,ha nem kötelezné őt akkor ő is már rég lelépett volna,hisz szezon elején még még csatárnak engedte Ferguson,aztán mi lett belőlle szezon végére?Szinte védő lett,avagy ha így folytatódna akkor kapust is kinéztem volna...



Rooney nekem is nagy kedvencem ,ahogy a ManUtd-t is szeretem,de vagy adjon neki Moyes jövő szezontól bizalmat ,csatárposzton vagy menjen más csapatba, Real - PSG- Bayern - Chelsea - Arsenal ,lehet hogy a kedvenc csapatom és a kedvenc csatárom,de rosz nézni,hogy szinte védőt akarnak a világ egyik legjobb csatárából csinálni...


RvP most nagyonrúgja a gólt,megnézném 2-3 szezon múlva,nehogy úgy járjon mint Balotelli ,akit felkaptak mint állat aztán idén el is adták mert leépült minden teljesítménye (persze a viselkedése is leépült,dfe a teljesítmény is).

Rooney meg semmit sem romlott,stabil min . 20 gól 13 gólpasz volt neki PL-ben szezononként ,tavaly is 19 gól 15 gólpasz pl-ben.Idén pedig sajnos nem adtak neki lehetőséget amire Ferguson mondta ,,erőnléti gondok" ,ezen besirtam közel :)

Erőnlét?1.David Luis előadta a nagyhalált amikor Rafael a vádlija mellé rugott.Balotelli ha becsúznak neki addig a földön fetreng mig 11-es vagy szabadrugást nem kapnak,Rooney-nak pedig felszabdták ,, vágták " a lábát még is még csak lesem ült a vér ,,ömlött a lábából" és jobb kézzel jelezte a sporinak állva hogy itt baj van ,semmi mást,visszatérése után első meccsen Szögletből követően a Stoke szögletét kifejelték ésRooney a saját kapujától ellenfél kapujáig sprintelt...Könyörgöm itt nincs erőnléti gond.

2013. máj. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!