Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Bajnok lesz az ETO focicsapat...

Bajnok lesz az ETO focicsapat idén vagy nem?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 27. 15:13
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Lássuk! A Győr (52 p.) 8 ponttal vezet az MTK (44 p.) előtt és 10-zel a Videoton (42 p.) előtt, de ők 1 mérkőzéssel kevesebbet játszottak. A többi csapatot nem veszem számításba, mert legfeljebb matematikai esélyük van befogni a Győrt, elvi nincs.


Vegyük sorra a hátralevő mérkőzéseket!

MTK: Újpest (i), Videoton (i), Paks (o), Ferencváros (i), Győr (i), DVSC (o)


Videoton: Ferencváros (i), MTK (o), DVSC (i), Kaposvár (o), Kecskemét (i), Pécs (o)


Győr: Újpest (i), Ferencváros (o), Budapest Honvéd (i), MTK (o), Eger (i)


Az MTK sorsolása a legnehezebb, mindössze 1 alsóházbeli ellenfele lesz a hátralevő mérkőzéseken, ráadásul 4 mérkőzést fognak idegenben játszani. Újpestet legyőzik, A Paks és a DVSC ellen szerintem 1-1 pontra lesznek jók, viszont a többi csapattól kikapnak, ez még akkor sem lenne elég az aranyra, ha a Győr az összes mérkőzését elveszíti. Ráadásul azt se feledjük, hogy az MTK játéka nagyban függ Kanta József pályán tartózkodásától is.


Náluk nagyobb esélyesnek tartom a Vidit. Szerintem ők a hátralévő 6 meccsből 4-et megnyernek, a DVSC-vel X-elnek és csak a Fraditól fognak kikapni (mert kötve hiszem, hogy azok után, hogy kedden hazai pályán 5:1-re kikaptak, holnap akár csak a döntetlenre is képesek lesznek; persze nem kizárt, csak nagyon kicsi az esélye).


A Győr véleményem szerint legyőzi az Újpestet, az MTK-t és az Egert, a többi mérkőzésen kikapnak.


Ha mindez így lesz, akkor ezen 3 csapat végső pontszáma az alábbiképp alakul majd:


Győr: 61 pont

Videoton: 55 pont

MTK: 49 pont


Azaz hiába fog szerintem a Vidi jó hajrával lefaragni 4 pontot hátrányából, a Győr már az utolsó előtti fordulóban bajnok lesz.

2013. ápr. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!