Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan kerüljek vissza a...

Hogyan kerüljek vissza a csapatba?

Figyelt kérdés

Egy 14 éves átlagos fiú vagyok egy-két konkrétum:átlagos test alkatú ,gyors,védekező játékos vagy .egy faluban lakom de egy kisvárosi klubnál vagyok 6 éves korom óta.A faluban engem nagy igéret nek tartanak mert a tehets

égemmel sokat érhetek el!

A labdarugás a szenvedélyem ! Ám............

2012 márciusában megsérültem eltört a bokám amit 4 csavarral és drótokkal tudtak rögziteni,egy mérközés során sérültem meg .én becsúsztam elrúgtam a labdát és az ellenfél középpályása meg taposta a bokám !

Csapatjátékos vagyok még fekvő gipszel is eljártam mérközésekre! Decemberben elkezdtem ujra "munkába állni".

A probléma az hogy az edző akit egy komoly szakemnber nek tartok és apámként tiszztelem nem bízik bennem ! Minden edzésen és mecsen ott vaggyok te 10 perceket ad és abban a tíz percben is csatárként számít rám !talán azért mert egyszer voltam kint német orsz.-ba és ott belső szervező középályásnak használtak de szerződést nem kaptam .sokak szerint viszont túl kreatív vagyok ahoz hogy hátvéd legyek én viszont ezt nem gondolom így ! én ott érzem magam jól m,de úgy érzi hogy csak ott élek a pályán akkor én ott segítek a csapatomon ahol tudok.Még valami nagy lövőerővel rendelkezek és nem féltem a lábam akár sérülés lesz akár nem.Az én stílusom a kemény parázs hangulatú foci ezért teszteltek ! Én nem sztárolom magam mivel nem tartom helyén vALÓnak én csak a régi helyem szeretném vissza szerezni semmi mást ..........U-16-baN játszom jobb lábas és 173 cm és 62 kg vagyok ! szeretem hogy a barátnőmnek ajánlhatom a gólomat de ez nem annyira boldogít !


Előre is köszi !



2013. ápr. 16. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Neked kell beszélni az edzővel,hogy mit gondolsz!

És ő mit reagál erre!

Ha nem változik a helyzet,akkor váltanod kell!

Innen mi most mit tudunk szerinted csinálni ?

Kezedben van a jövőd !

2013. ápr. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Arra gondolsz hogy váltanom kellene ?
2013. ápr. 16. 19:41
 3/4 A kérdező kommentje:
már mint csapatot ? evvel csak az a baj hogy a környékünk ben 20 km belül csak ez az egy u-16 van . viszont még 8.os vagyok szerinted elképzelhető hogy esetleg akadémiára jelentkezzek ?
2013. ápr. 16. 19:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Váltani kell,ha nem érzed magad jól "
2013. ápr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!