Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek a Galatasaray és...

Szerintetek a Galatasaray és a Malaga megtréfálja ma a nagyobbakat? :D

Figyelt kérdés

Először is semmi lenézés hogy kisebb csapat a Galata és a Malaga, de lássuk be, csoda hogy ideáig elértek :D (És gratula nekik!)

Szerintetek a Galata képes kihozni egy hosszabbítást érő 3-0-át? :) Vagy a Real behúzza egy 0-1-re?

És a Malaga? :) Megtartja a 0-0-át Dortmundba is, vagy esetleg 1-1-el kiküzdi a továbbjutást? :)

Nekem a tippek:

Galatasaray 1-2 Real Madrid

És a Dortmund Malaga a 11-esekkel dől el.

Ez csak az én véleményem.

Szerintetek?:D


2013. ápr. 9. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:

lehet hogy nyer a Galata de szerintem biztos nem olyan arányban hogy az továbbjutást érjen. A Dortmund-Malaga pedig a tipikus lutri meccs, mert hiába jobb talán egy hajszálnyival a spanyoloknál de a Malagának már az X is jó.


De ezektől függetlenül és teszek a Malagára és a Galatasarayra is...

2013. ápr. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az elozo meccsen szegyen volt amit a Galata tamadasnak hivott, annyira elkepesztoen gyengek voltak hogy nem hittem a szememnek, ugyhogy szerintem ma is sima 1-2 golos Real gyozelem, tartalekos csapattal.


A Malaga egy x-re meg tizikre jo talan, de a Dortmund azert joval erosebb csapat.

2013. ápr. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De azért mekkora lenne :) Malaga először BL-be, és van esélye bejutni a legjobb 4 közé :)
2013. ápr. 9. 14:38
 4/7 Osynho ***** válasza:

A Real egyet mindenképpen fog lőni, a Galata meg kizárt, hogy 5-öt beverjen. :)


Szurkolok a Malagának, de láttam az első meccs összefoglalóját, ahol kb 5 olyan helyzetet hagyott ki a Dortmund, hogy szinte hihetetlen volt. Végig ők támadtak, jobb csapat a német. Viszont, ha a Malaga valahogy betalálna az elején, akkor talán lenne esélyük, idegenben lőtt góllal.

2013. ápr. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, egy idegenben lőtt gól nem jönne jól a Dortmundak
2013. ápr. 9. 16:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Galatasaray a csoportkorbol alig jutott tovabb, ugy, h a Man Uniteddel, CFR Kolozsvarral es Bragaval volt 1 csoportba, ahonnan 2. helyrol nem nagy kihivas tovabb jutni, a nyolcaddontobe meg a Galata-Schalke szerintem a 8 merkozes kozul a leggyengebb volt, az volt az a tipikus meccs ahol barki is jutna tovabb a kovetkezo forduloban biztos aldozat lesz. A torok foci kezd javulni, de nem lehet a keletihez hasonlitani.

Malagat sokan lenezik, meg nem igen hallottak rola, de aki Spanyolorszagban 4. 5. helyet kepes elerni azt szerintem nem szabad lebecsulni, gondoljunk csak bele, Realt meg Barcat gondolom nem kell bemutatni, az utolso Europa Liga dontot Atletico jatszotta Bilbao ellen, szoval ott egy 4-5. csapat is nyugodtan megallhatja a helyet Europa legjobbjai kozott, de Dortmundnak a bajnoksag mar eluszott, szval szerintem izgi meccs lesz.

A kerdesedre valaszolva sztem Galata-Real 1-1 Dortmund-Malaga 1-0 vagy 2-1 de 1 gollal nyer a Dortmund.

2013. ápr. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"De ezektől függetlenül és teszek a Malagára és a Galatasarayra is..."


és helyett én teszek rájuk. Mármint mixen...

2013. ápr. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!