Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hol tudnek jegyeket venni a...

Hol tudnek jegyeket venni a Debrecen-Fiorentina meccsre? Mennyibe kerulnek? Valami web oldalt tudnatok ajanlani?

Figyelt kérdés
2009. szept. 19. 17:24
 1/6 anonim válasza:
1500forint a legolcsóbb jegy. Jelenleg nem árulják őket, azthiszem a mérkőzés előtt pár nappal fogják újra árulni őket, leginkább a debreceni loki shopokban, de lehet pesten is, nem tudom. Bővebb infoért járj fel a dvsc.hu oldalra.
2009. szept. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
koszi..valoszinu majd egy nappal a meccs elott megprobalok szemeyesen jegyeket venni.. kulfoldon elek es csak 18-an erkezek Pestre, de megnezem a web oldalt amit irtal.. koszi:)
2009. szept. 20. 16:43
 3/6 anonim válasza:
Hát én a helyedben előtte megnézetném vmi ismerőssel, mert kétlem, hogy lesz még jegy az utolsó napon... :\ Főleg nem 1500forintos.
2009. szept. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha érdekel jegy a Fiorentina ellen vagy esetleg bérlet mindkét meccsre akkor írj egy emailt. kollégáim nem tudnak kijönni így van pár szabad jegyem, bérletem. email: nferenc57@gmail.com
2009. okt. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia. Ha már nem kapsz rá jegyet, megpróbálkozhatsz nyereményjátékokkal is. rengeteg ilyen fut mostanában. hátha sikerrel jársz az egyikkel
2009. okt. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
venni már nem biztos , de nyeregetni még lehet , bár már azt sem sűrűn, de próbáld meg itt www.fogyhat.hu/jatek
2009. okt. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!